Reklama

Reklama

Byłam w związku z dziewczyną

Przez 1,5 roku byłam w związku z dziewczyną. Było nam razem naprawdę super. Niestety miesiąc temu ona stwierdziła, że nie możemy być razem, bo ona nie chce się ukrywać.

Nasze społeczeństwo jest przeciwne lesbijkom, a ona nie chce postępować wbrew społeczeństwu. Jestem naprawdę nieszczęśliwa. Ona zaczęła się spotykać z jakimś facetem. Niby mówi, że raczej nic z tego nie będzie, ale dostrzegam, że trochę jej na nim zależy. A co do rozstania, to ono wiele między nami nie zmieniło. Dalej się spotykamy, wygłupiamy, śmiejemy. Często ją przytulam i mam wtedy wrażenie, że bije od niej jeszcze jakieś stłumione uczucie. Czasem myślę, że to uczucie ciągle w niej jest, a ona na siłę chce je zniszczyć. Jestem tym już tak strasznie zmęczona... Tak bardzo ją kocham. Patrząc jej w oczy próbuję dostrzec blask i miłość z jaką kiedyś na mnie patrzała, a teraz spuszcza wzrok. Jest mi naprawdę bardzo ciężko, bo kocham ją jak szalona i nie potrafię przestać. Co mam zrobić? Czekać, aż może kiedyś stwierdzi, że to co nas łączy to naprawdę duże uczucie? I że warto dla niego coś poświęcić? Na razie czekam, ale wydaje mi się, że jak tak dalej pójdzie, to popadnę w jakąś beznadzieję, a wtedy może być bardzo kiepsko. Pomóżcie.

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uczucie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje