Reklama

Reklama

Były chłopak chce zepsuć mój ślub!

Za dwa tygodnie biorę ślub z Tomkiem. Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wiem, że on odwzajemnia moje uczucia. Jednak martwi mnie mój poprzedni partner, Kuba. Codziennie dzwoni do mnie, pisze wiadomości z pogróżkami. Ciągle powtarza, że nie dopuści do mojego ślubu. Boję się, że naprawdę popsuje tę uroczystość.

Rozstałam się z Kubą ponad 4 lata temu. Po jakimś czasie spotkałam Tomka, a mój były znalazł nową kobietę. Jego związek zakończył się jakiś czas temu i teraz on próbuje mnie odzyskać. Jestem szczęśliwa z moim obecnym partnerem, mamy poważne plany i nie może być mowy o jakimkolwiek powrocie do byłego chłopaka, ale on tego nie potrafi zrozumieć. Właściwie wszystko zaczęło się od momentu, kiedy Kuba dowiedział się, że biorę ślub. Zaczął pisać do mnie listy miłosne, wiersze. Codziennie dzwoni do mnie o różnych porach dniach i nocy. Udało mu się zdobyć adres naszego mieszkania. Ostatnio ciągle stoi pod naszym blokiem, zaczepia mojego narzeczonego i opowiada, że mam z nim romans. Często czeka aż wyjdę z pracy, zaczepia mnie i wyznaje mi miłość. Błaga, żebym do niego wróciła i wciąż powtarza, że nigdy nie pozwoli na to, abym była z innym mężczyzną. Zaczynam się obawiać, że może próbować zniszczyć nasz ślub. Nie wiem do czego on może się posunąć. Tomek uważa, że nie powinniśmy iść na policję, że nie ma po co. Ja jednak nie jestem taka pewna. Nie wiem, co powinnam zrobić.

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba | chłopak | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje