Były mąż - najlepszy przyjaciel

Czy możliwa jest przyjaźń z byłym mężem? Z opowieści naszej bohaterki wynika, że tak...

Tak nam się życie ułożyło, że rozeszliśmy się po kilku latach gorącej miłości i równie gorącej zazdrości. Ze związku z Wojciechem została nam śliczna i zdrowa córeczka, Malwinka, miała 6 lat, kiedy Wojciech się wyprowadził. Nasze kontakty na początku nie były dobre, wielu rzeczy od razu nie mogliśmy sobie wybaczyć, zrozumieć. Jednak dziecko zmuszało nas do wspólnych spotkań, wyjść, ustaleń, powoli uczyliśmy się rozmawiać ze sobą. Ponownie się po prostu polubiliśmy, byliśmy jak starzy kumple.

Reklama

Ponownie ułożyłam sobie życie

Każde ułożyło sobie życie ponownie, ja wyszłam za mąż po 8 latach od naszego rozstania, Malwina była ze mną, ale dużo czasu spędzała z ojcem. Jest zapalonym narciarzem, nie raz łamał nogi, zawsze jednak wracał na stoki, taki aktywny typ. Córka też zaczęła z nim jeździć, martwiłam się, ale wierzyłam w rozsądek Wojtka, który nie raz mnie zaskakiwał pozytywnie, już nie był tym nieodpowiedzialnym mężczyzną, którego znałam. Ja też uwielbiam jeździć na "deskach", jednak pojawiła się dwójka dzieci z mojego związku i o deskach mogłam zapomnieć, zwłaszcza, że mieszkałam teraz dalej od gór, bo wyprowadziłam się ze Śląska.

Wypadek w górach

Z Malwinką, Jadzią i Stasiem i moją mamą wyjechałyśmy w stare kąty, czyli do Wisły. To były moje pierwsze ferie zimowe po wielu latach, miały być powrotem do nart: wzięłyśmy instruktora dla mnie, Malwiny i Jadzi, pierwszy dzień był całkiem zadowalający. W drugi dzień naszego zimowego szaleństwa wjechałam z dziewczynkami na górę, zaczął padać śnieg, zrobiło się bajkowo. Cóż, kiedy niewiele było widać a ja miałam przeczucie! Coś mi mówiło, żebym odpięła narty, zjechała na pupie. Dziewczynki z instruktorem zjechały, ja miałam czekać, ale nabrałam odwagi: -Ja nie zjadę? - pomyślałam sobie. Ruszyłam, ale nagle poczułam, jak narty mi skręcają, nie wiedziałam co się dzieje, koziołkowałam modląc się, żeby narty się odpięły i z lękiem, żeby nie połamać kręgosłupa.

Dowiedz się więcej na temat: narty | przyjaciel

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje