Reklama

Reklama

Całuj mnie namiętnie

Kiedy on delikatnie dotykał wargami twoich ust, ty czułaś na karku dreszcze... Zapomniałaś już, jak lubisz się całować?

Pamiętasz jeszcze niewinne początki waszej znajomości? Budzące się uczucie, fascynacja, tęsknota... I czas, kiedy zakochani po uszy niemal bez przerwy szukaliście okazji, by się całować? Najpierw wychodziło wam to trochę nieskładnie, ale "ćwiczyliście" z takim zapamiętaniem, że szybko opanowaliście tę sztukę do perfekcji.

Reklama

Gdzie te magiczne pocałunki...

Całowaliście się bez przerwy - w kinie, na ławce w parku, na ulicy. Do dziś wspominasz z dreszczykiem emocji te wszystkie niby przypadkowe muśnięcia ustami włosów, ucha, karku. I gorące chwile, gdy namiętne wpijaliście się w siebie wargami. Dlaczego dziś już się tak nie całujecie? Albo nie robicie tego wcale, albo wasze pocałunki stały się niemal mechaniczne. Kiedyś na samą myśl o miękkich, ciepłych ustach partnera robiło ci się gorąco, miałaś "motyle w brzuchu". Gdzie podziała się magia i romantyzm?

Tak, niestety, dzieje się w większości związków o dłuższym stażu. Wasze intymne zbliżenia już trochę spowszedniały, wszystko jest przewidywalne, nie działacie na siebie z taką siłą jak dawniej. Jeżeli marzysz o tym, by ożywić wasze życie erotyczne, zacznijcie właśnie od pocałunków. Bo bez nich nie ma udanego seksu, czułego i gorącego. Spróbujcie przypomnieć sobie dawne czasy i znów zacznijcie się całować, a szybko poczujecie pozytywne efekty.

Pokaż mu, jak to robić

Jeżeli pocałunki twojego mężczyzny przestały ci sprawiać przyjemność, musisz pokazać mu, jak to zmienić. Słowa niewiele tu pomogą. Wieczorem przytul się do niego, by czuł, jak bardzo się za nim stęskniłaś - to działa rozgrzewająco. Zacznij go namiętnie całować, nie myśląc jednak tylko o przyjemności, ale... ojej własnej. Muskaj go delikatnie wargami albo wpijaj się w niego zachłannie, używając języka. Rób wszystko, na co masz ochotę! Okaż mu, jak mocno na ciebie działa, a zapamięta ze szczegółami tę lekcję namiętności. Zamieńcie się rolami: niech to partner pokaże ci, jak najbardziej lubi być całowany. Taka zabawa to doskonały element gry wstępnej. Im dłuższą mieliście przerwę w całowaniu, tym mocnej rozpali wasze zmysły.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje