Reklama

Reklama

Chyba jeszcze za wcześnie na seks...

Stało się - moja córka jest zakochana. Od ponad pół roku spotyka się z Bartkiem. Znam chłopaka Ani i muszę przyznać, lubię go.

Nie mam nic przeciwko temu, żeby zjadł z nami obiad czy wieczorem obejrzał z Anią jakiś film. To porządny i dobrze wychowany chłopak, więc chętnie go goszczę.

 Cieszę się, że córka jest szczęśliwa, a miłość nie przeszkadza jej w nauce (przeciwnie - Bartek pomaga jej w chemii!). Nie sądziłam, że wkrótce przytulanie i trzymanie się za ręce przestanie wystarczać mojej córce. A jednak...

- Mamo, czy mogę zostać u Bartka na noc? Jego rodzice się zgodzili i będą wtedy w domu - Ania spojrzała na mnie prosząco.

Reklama

- Wykluczone! - odpowiedziałam odruchowo. - Aniu, masz dopiero 16 lat, za wcześnie jeszcze na to. Nie zgadzam się! Oczywiście, możesz odwiedzić Bartka, ale o 22 tata po ciebie przyjedzie.

Córka miała bardzo smutną  minę i widziałam, że ją zawiodłam. Dlatego kilka dni później postanowiłam zadzwonić do mamy chłopaka mojej córki i porozmawiać z nią. Zdziwiło mnie jej luźne podejście do tego, by nasze dzieci spędziły razem noc... Jednak jestem bardziej konserwatywna od niej! No i nie mam ochoty zostać babcią!

- Źle mnie pani zrozumiała... - tłumaczyła mi mama Bartka. - Ania nie spałaby z moim synem w jednym łóżku. Pościeliłabym jej w salonie, rano zjedlibyśmy razem śniadanie, a potem odwiozłabym pani córkę do domu. To żadne szaleństwo, na to chyba możemy naszym dzieciom pozwolić!

O dziwo, mój mąż uważa, że ona ma rację!

- Gdy będą chcieli uprawiać seks, zrobią to pod nasza nieobecność, np. po lekcjach. Nie widzę powodu, żeby zabronić Ani takiej drobnej przyjemności. a ty, Grażyna, jak zwykle szukasz dziury w całym!

Może mąż ma rację? Zakazany owoc kusi przecież najbardziej... A gdy młodzi zobaczą, że im ufamy, nie zawiodą naszego zaufania? Może powinnam pozwolić Ani od czasu do czasu  nocować u jej sympatii?

 

Grażyna Ziomek (40 l.)., Bytom

 

 


 


Bella Relaks
Dowiedz się więcej na temat: seks | młodzież | list

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje