Reklama

Reklama

Co kobieta chciałaby powiedzieć ci przed seksem?

​Nie każda kobieta potrafi otwarcie i wprost mówić o tym, co sprawia jej przyjemność w sypialni. Większości pań sprawia to spory problem. Jeśli więc chcesz, by twoja partnerka uznała cię za najlepszego kochanka wszech czasów - czytaj i korzystaj z naszych rad!

Mówienie o seksie dobrze wychodzi nam podczas opowiadania dowcipów albo wtedy, gdy rozmowa dotyczy osób trzecich. Kiedy mamy powiedzieć coś we własnym imieniu, jest dużo gorzej, szczególnie w przypadku kobiet. Dlatego spieszymy z pomocą. Oto sześć rzeczy, które twoja kobieta chciałaby powiedzieć ci, zanim znajdziecie się, w sypialni.

Nie spiesz się

On wchodzi do domu, ona rzuca mu się na szyję, równocześnie pozbywając się ciuchów, szybko przystępują "do rzeczy" i po minucie są już w połowie stosunku - takie sceny najlepiej sprawdzają się w filmach i serialach. W życiu rozbierane randki wyglądają zazwyczaj trochę inaczej. 

Reklama

Nie chodzi tylko o grę wstępną, ale przede wszystkim, o zbudowanie napięcia i dobrej atmosfery. Niech więc będzie miło, niech przed seksem przytrafi wam się urocza pogawędka, opowiedz jej dobry żart. Porozmawiaj z nią, posłuchaj, powiedz komplement, poćwicz sztukę uwodzenia i flirtu, która powoli odchodzi do lamusa. Finał wart będzie takiego wysiłku.

Zainwestuj w grę wstępną

Nawet jeśli ty jesteś gotowy do akcji od razu, tu i teraz, bez zbędnych wstępów, twoja ukochana prawdopodobnie nie jest taka szybka. Porządna gra wstępna oznacza dobry seks (czytaj orgazm) dla was obojga. Ale co oznacza "porządna gra wstępna"? 

Masaż, pocałunki, pieszczoty. Poznawaj całe jej ciało i sprawdzaj, co sprawia jej przyjemność. A przede wszystkim: nie spiesz się.

Zadbaj o siebie

Dla niektórych mężczyzn to banał, dla innych spore zaskoczenie. To, jak wyglądasz (i jak pachniesz!) ma wielki wpływ na to, jak widzi (i czuje!) cię twoja kobieta. Zestaw obowiązkowy przed seksem zakłada: prysznic, czystą bieliznę, zadbany zarost, przyjemne perfumy i świeży oddech. 

A jeśli liczysz na szybki, spontaniczny numerek, po prostu zawsze bądź wzorem higieny gotowym na wszystko.

Miej fantazję

Jak pokazują badania, w większości związków nowości do sypialni przynosi mężczyzna, kobietom często brakuje na to odwagi. Ale to, że ona nie proponuje ci nowych pozycji, nie znaczy, że nie ma na nie ochoty. Wręcz przeciwnie! 

Od czasu do czasu zaskakuj ją czymś nowym, szukaj pomysłów i inspiracji, a potem wprowadzaj je w życie. Proponuj, obserwuj jej reakcje i przyjmuj odmowę. Zachęcaj, ale nie zmuszaj. Miej świadomość, że wasz seks będzie najprawdopodobniej tak finezyjny, jak finezyjne będą twoje pomysły. Ukochana będzie pod wrażeniem!

Dawaj informację zwrotną

Stereotyp jest taki: kobieta w łóżku jęczy i wzdycha, dając wyraz temu, co lubi i co  sprawia jej przyjemność. Facet niekoniecznie: skupia się na działaniu, robi swoje i spełniony, odpoczywa. 

Tymczasem badania pokazują, że słowa "jest wspaniale, nie przestawaj" bardzo podniecają kobiety. Skorzystaj z tej informacji!

Po wszystkim okaż bliskość

Nawet, jeśli przyjmiemy naukowe argumenty, mówiące, że męskie mózgi są tak zbudowane, że każdy facet po prostu musi zasnąć po seksie, kobiety nie lubią tego i kropka. 

Dlatego, zanim zapadniesz w sen, postaraj się okazać jej czułość - przytulić, uśmiechnąć się, szepnąć miłe słowo. Mały szczegół, który wiele zmienia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy