Reklama

Reklama

Co najbardziej zniechęca mężczyzn?

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się dlaczego bardzo często mężczyźni omijają cię szerokim łukiem? Podajemy kilka możliwych przyczyn.

Powód 1: Wokół ciebie zawsze jest grupa przyjaciół

Kiedy kobieta ma krąg przyjaciół wokół siebie, mężczyźni mają świadomość, że jej otoczenie będzie go oceniało. Wystarczająco trudno jest podejść do jednej kobiety, a co dopiero do całej grupy.

Powód 2: Jesteś zbyt seksowna

Gdy mężczyzna czuje, że kobieta jest bardzo atrakcyjna, natychmiast przypuszcza, że nie ma u niej szans albo po prostu czuje się zbyt speszony. To jest również najczęstsza przyczyna powodująca wzrost poczucia własnej wartości u kobiet.

Powód 3: Jesteś trochę pijana

Kiedy kobieta jest pijana, staje się bardzo pewna siebie. Często oznacza to, że zaczyna zachowywać się w sposób nieprzyjemny i niezręczny. Do tego typu kobiet najczęściej podchodzą mężczyźni, którym tylko jedno w głowie...

Reklama

Powód 4: Wysyłasz złe wibracje

Uśmiech na twojej twarzy wygląda bardzo kusząco, podczas gdy gniewny wygląd może być bardzo nieatrakcyjny. Jeśli chcesz podejść do kogoś to przyjmij przyjemny wyraz twarzy i staraj się wyglądać na pozytywną osobę.

Powód 5: Mężczyzna, który stoi obok ciebie

Jeśli w twoim towarzystwie pojawia się jakiś mężczyzna, nawet gdy jest to twój krewny, wielu mężczyzn będzie myślało, że jesteś w stałym związku. Niektórzy mężczyźni podejrzewając cię o to, będą cię nękać pytaniami czy aby na pewno jesteś wolna. Jednak większość z nich zrezygnuje i wybierze kogoś dostępniejszego.

Powód 6: Nosisz pierścionek?

Kiedy nosisz duży zaręczynowy pierścionek z brylantem albo obrączkę na palcu, to wyglądasz na zajętą i nieosiągalną kobietę. Nie dziw się więc, że nikt nie okazuje ci zainteresowania.

Powód 7: Wyglądasz na zajętą

Łatwiej jest podejść do kobiety, która wygląda na znudzoną i tylko czeka aż ktoś z nią porozmawia. Gdy kobieta czyta książkę, rozmawia przez telefon albo jej uwaga skupiona jest na laptopie, to wygląda na zbyt zajętą. Nikt jej nie będzie chciał przeszkadzać.

Czy jestes gotowa, by... wyrwać najlepsze ciacho na plaży?

Czy masz w sobie moc uwodzenia?

Czy jesteś atrakcyjną kobietą?

Czy potrafisz oczarować mężczyzn?

Intimate Medicine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje