Reklama

Reklama

​Co robić, żeby mieć lepszy orgazm?

W kwestii orgazmu natura nie była dla kobiet tak łaskawa, jak dla mężczyzn. Paniom osiągnięcie rozkoszy przychodzi z większym trudem, wymaga zaangażowania i starań. Ale te starania mogą dać naprawdę spektakularny efekt. Jak się kochać, by mieć lepszy orgazm? Przeczytajcie, a potem zróbcie dobry użytek z tej wiedzy!

Po pierwsze, zadbaj o ciało

Reklama

Oczywiście, fantazyjny i satysfakcjonujący seks nie jest zarezerwowany tylko dla młodych, szczupłych i zgrabnych. Chodzi bardziej o to, że lepiej czujesz się w sypialni, mając ciało, które akceptujesz. 

Dbaj więc o codzienną porcję ruchu, która poprawi twoją sprawność. Ociężała kochanka to leniwa kochanka, a lenistwo w seksie nie popłaca. Dlatego jedz zdrowo i lekko, a przynajmniej, nie najadaj się do pełna przed rozbieraną randką. Depilacja, rodzaj bielizny, kosmetyki, perfumy - o tych kwestiach zdecyduj, według własnego uznania, ewentualnie według gustu partnera. 

Wszystko po to, byś miała ciało, które lubisz. I które z radością pokażesz ukochanemu.

Po drugie, nie spiesz się

Jeśli spełniasz się podczas szybkich numerków, przejdź do czytania kolejnych akapitów, a najlepiej - wyskakuj z ciuchów i biegnij prosto do sypialni. 

Jeśli jednak osiągnięcie orgazmu sprawia ci trudność, zadbaj o to, by podczas stosunku, sprawy działy się w takim tempie, jakie odpowiada właśnie tobie. Randkę w sypialni zacznijcie od masażu, flirtu, rozmowy. Zadbajcie o dobrą atmosferę, w której nikt wam nie przeszkodzi, muzykę, aromaty. 

Nawet, jeśli twój facet ma ochotę przejść już do kolejnego punktu programu, zadbaj o to, by gra wstępna trwała tyle, ile chcesz i potrzebujesz. Niech więc twój dżentelmen skupi się na tobie i pokaże, co potrafi!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje