Reklama

Reklama

Czego pragnie mężczyzna? Sprawdzamy, co bardziej rozpala facetów

Ponoć mężczyźni myślą o seksie aż 19 razy dziennie. Nawet jeśli niektórzy powątpiewają w wiarygodność tego typu statystyk, seks bez wątpienia jest istotnym elementem naszego życia – co zrobić, by był jeszcze lepszy? Jakich kobiet pragną mężczyźni nie tylko w łóżku, ale i w życiu codziennym?

Pozbądź się zahamowań

Faceci kochają kobiety, które potrafią być spontaniczne w łóżku, uprawiać seks z radością i bez wstydu. Wcale nie chodzi tu o przekraczanie własnych granic, nie musisz spełniać wszystkich jego zachcianek. Zresztą większość mężczyzn nie ma szczególnie wybujałych fantazji. Wystarczy, że potraktujesz seks jako zabawę, która wam obojgu ma sprawić przyjemność. Rozluźnij się i przestań myśleć o cellulicie i fałdkach - on naprawdę kocha twoje ciało i nawet nie zauważa tego typu mankamentów. Seks powinien opierać się na akceptacji - zarówno do własnego ciała, jak i ciała partnera. Dzięki temu obydwoje się rozluźnicie i skupicie na najważniejszym - dawaniu sobie nawzajem przyjemności.

Wyjdź z inicjatywą

Reklama

Nie bój się inicjować seksu. Mężczyźni uwielbiają zdobywać, ale nie każdego wieczoru, dlatego marzą o kobietach, które same od czasu do czasu biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli jak dotąd nigdy nie zaciągnęłaś swojego faceta do łóżka, najpierw się przygotuj. Kup przez internet prezerwatywy Durex i żel intymny, który wykorzystacie do erotycznego masażu i poprawy nawilżenia. Jeśli mówienie o seksie sprawia ci trudności, napisz mu wiadomość z niedwuznaczną propozycją na dzisiejszy wieczór. Możesz również wysłać mu zdjęcie w samej bieliźnie lub zestawu gadżetów od Durexa przygotowanego na ten wieczór. Gdy tylko wrócicie do domu, od razu zaciągnij go do łóżka. Zbytnie przeciąganie sprawy może ostudzić twój zapał i wywołać tremę. Możesz również przygotować dla niego striptiz lub erotyczny taniec, twój partner oszaleje z zachwytu.

Okazuj mu akceptację i zrozumienie

Pamiętaj jednak, że relacja pomiędzy wami nie ogranicza się jedynie do seksu, nawet najlepsze kochanki nie zawsze są postrzegane jako dobre partnerki. Jak stworzyć związek, w którym będzie wam dobrze? Najważniejsza jest komunikacja pomiędzy partnerami. Starajcie się ze sobą jak najwięcej rozmawiać i wykazywać wyrozumiałość dla odmiennego punktu widzenia. Częstym błędem kobiet w związkach jest próba zmiany zachowań partnera. Faceci tego nienawidzą. Postaraj się zaakceptować jego nieszkodliwe mankamenty, każdy z nas ma jakieś irytujące cechy, ty również nie jesteś ideałem. Nikt nie powiedział, że życie we dwójkę jest proste - w końcu wymaga nauki trudnej sztuki kompromisów - zastanów się jednak, ile szczęścia daje wam związek.

Pozostań niezależna

Często za bardzo się koncentrujemy na związkach. Gdy znajdujemy partnera, który wydaje się już tym jedynym, zapominamy o całym świecie: przyjaciołach, karierze, pasjach, rozrywce. Teraz naszym głównym celem jest w pełni oddać się budowaniu związku. To naturalna skłonność, nie musisz się jej wstydzić, ale postaraj się jak najszybciej powrócić do starego modelu życia. Nie porzucaj przyjaciół, tylko dlatego, że w twoim życiu pojawił się partner. Nie rezygnuj z marzeń z powodu nowego faceta. Taka postawa jest paradoksalnie zgubna również dla związku. Początkowo może mu się podobać twoje zaangażowanie, z czasem jednak poczuje się osaczony. Mężczyźni uwielbiają kobiety, których nie mogą w pełni zdobyć. Jeśli pozostawisz sobie strefy dla niego niedostępne - aktywność zawodową, wyjazdy z przyjaciółkami, własne hobby - na zawsze pozostaniesz dla niego tajemnicza, a co za tym idzie - interesująca. Pamiętaj, że on również potrzebuje niezależności, dlatego nie rób mu scen zazdrości, gdy chce wyjść z kolegami na piwo. Czas spędzony osobno sprawi, że za sobą zatęsknicie, a to rozpali w was pożądanie.

Zbuduj relacje z jego znajomymi

Wszyscy potrzebujemy własnej przestrzeni, jeśli jednak irytuje cię, że twój partner spędza zbyt wiele czasu na piwie z kumplami, nie zabraniaj mu tego, a spraw, by oni cię polubili i zaprosili do swojego grona. Nie ma dla faceta lepszego komplementu ze strony kolegów niż akceptacja dla jego miłosnych wyborów. Jeśli jego znajomi cię polubią, on będzie dumny jak paw. Podobnie jest z rodziną. Pamiętaj, że dla niektórych facetów opinia mamy jest bardzo ważna. Staraj się więc utrzymywać dobre relacje z jego rodzina, szczególnie z przyszłą lub obecną teściową! 

 

Artykuł z ekspozycją partnera

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje