Reklama

Reklama

Czego w nich nie lubimy...

Spotkałaś wreszcie Księcia z Bajki, po wielu randkach z pięknymi bukietami zamieszkaliście razem. Sielanka.

No właśnie... Skończyły się randki a wraz z nimi piękne bukiety. Teraz, kiedy już razem zasiedliliście wasze gniazdko, Książę z Bajki kwiatki przynosi z okazji urodzin (jeśli sobie przypomni) i obowiązkowo w Dniu Kobiet (jeśli obchodzi:)). Romantyczne wieczory też jakoś zostały wykreślone z repertuaru albo muszą coraz częściej konkurować z Ligą Mistrzów... Ukochany przez sen potrafi wymienić skład Chelsea Londyn a nie potrafi zapamiętać nazwy twoich ulubionych perfum? I tego w nich właśnie nie lubimy.

Reklama

I kilku jeszcze innych rzeczy

Mężczyźni podobno lepiej gotują, jeśli twój Książę z Bajki nie traktuje kuchni jak strefy zakazanej, jesteś szczęściarą... Ugotuje, upiecze, a wcześniej skrupulatnie obmyśli menu wspaniałej kolacji przy świecach (raz do roku może się poświęcić), trzeba przyznać, że z fantazją. Ale pozmywanie naczyń po tej imprezie jest już ponad jego siły, zresztą kilka razy próbował i, nie wiedzieć czemu, szklanki wyślizgują się z rąk a talerze żadną siłą nie dają się wymyć do czysta. Książę z Bajki nie jest do tego stworzony. Co innego twoje smukłe dłonie... poza tym nie jest przyzwyczajony, bo zawsze robiła to mama... Swoją drogą ciekawe, czy jakby mu się skończyły czyste kubki, to kupiłby jednorazowe czy umył te ze zlewu...

Jesteś moim światem

Przyzwyczaiłaś się do adoracji ze strony Księcia z Bajki, który na każdej randce powtarzał wpatrzony w ciebie, jak w obraz, że jesteś piękna? To musisz się pogodzić z faktem, że oprócz ciebie jest całe mnóstwo innych pięknych. Książę z Bajki lubi sobie na nie niewinnie popatrzeć, czasami nawet wskaże ci jakąś ładną dziewczynę na ulicy, żebyś przypadkiem nie przegapiła takiego widoku. Innym razem skomentuje jakiś szczegół urody. Piękne aktorki i inne gwiazdeczki też nie umkną jego uwadze. Taki już jest, że lubi patrzeć na ładne kobiety. Po skrupulatnym obejrzeniu galerii Dody skomentuje, że plastikowa, po czym dla utwierdzenia się w tym stwierdzeniu, obejrzy jeszcze raz.

Kobieta faceta nie zrozumie

I nie ma tu o czym dyskutować, faceta zrozumie tylko inny facet. Najlepiej przy kuflu zimnego piwka. Co tam kuflu, najlepiej przy beczce, bo o problemach to tylko przy piwie. Książę z Bajki nie potrafi zrozumieć związku piwa z jego coraz większym brzuszkiem (o co ci chodzi, kochanie?). Nad nudny wieczór w kinie na jeszcze nudniejszej komedii romantycznej z Bardzo Przystojnym Aktorem Książę z Bajki przedkłada spotkanie z kumplami, na którym jeszcze raz będzie mógł omówić zalety swojej "wypasionej komóry" albo nowy model BMW. Będzie się mógł pochwalić wynikami w najnowszej grze komputerowej albo innym Równie Ważnym Wydarzeniem. Dlatego tak bardzo lubi męskie towarzystwo, a jeszcze bardziej bąbelki z kufelka.

Moje czyściutkie koszule

Jeśli twój Książę z Bajki mimo tego, że jesteście już po ślubie/zamieszkaliście razem nadal uwielbia chodzić w czystych koszulach, masz szczęście, dla wielu facetów w pewnym momencie ich życia czysta garderoba nie ma większego znaczenia. Elegancki Książę z Bajki potrzebuje czystych i wyprasowanych koszul ( nie łudź się, że zauważy przyszyte guziki). Zadziwiający jest sposób, w jaki Książę z Bajki wrzuca skarpetki do kosza na brudną bieliznę - tak precyzyjnie celuje, że... nigdy nie trafia i do głowy mu nie przyjdzie, żeby czynność powtórzyć.

Ile razy słyszałaś: - Kochanie, gdzie jest moja ulubiona koszulka? - Kochanie, gdzie krawat w czerwone paseczki? No cóż, Książę z Bajki ma Ważniejsze Sprawy na głowie.

Jesteś moim Księciem z Bajki

Anne Moir i David Jessel - autorzy książki "Płeć mózgu" przytaczają przykład mężczyzny, który poproszony o to, by okazał więcej uczucia żonie... umył jej samochód. To nie pierwszy i nie ostatni przykład na to, że jesteśmy inni. Może nawet Książę z Bajki jest z Marsa a ty z Wenus, przyznasz jednak, że jest w tym dużo uroku, nudno przecież by było, gdyby wszyscy byli idealni... Gdyby tylko nauczył się opuszczać deskę w toalecie...

Anna Piątkowska

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę | bajki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje