Reklama

Reklama

Czego w nich nie lubimy...

Spotkałaś wreszcie Księcia z Bajki, po wielu randkach z pięknymi bukietami zamieszkaliście razem. Sielanka.

No właśnie... Skończyły się randki a wraz z nimi piękne bukiety. Teraz, kiedy już razem zasiedliliście wasze gniazdko, Książę z Bajki kwiatki przynosi z okazji urodzin (jeśli sobie przypomni) i obowiązkowo w Dniu Kobiet (jeśli obchodzi:)). Romantyczne wieczory też jakoś zostały wykreślone z repertuaru albo muszą coraz częściej konkurować z Ligą Mistrzów... Ukochany przez sen potrafi wymienić skład Chelsea Londyn a nie potrafi zapamiętać nazwy twoich ulubionych perfum? I tego w nich właśnie nie lubimy.

Reklama

I kilku jeszcze innych rzeczy

Mężczyźni podobno lepiej gotują, jeśli twój Książę z Bajki nie traktuje kuchni jak strefy zakazanej, jesteś szczęściarą... Ugotuje, upiecze, a wcześniej skrupulatnie obmyśli menu wspaniałej kolacji przy świecach (raz do roku może się poświęcić), trzeba przyznać, że z fantazją. Ale pozmywanie naczyń po tej imprezie jest już ponad jego siły, zresztą kilka razy próbował i, nie wiedzieć czemu, szklanki wyślizgują się z rąk a talerze żadną siłą nie dają się wymyć do czysta. Książę z Bajki nie jest do tego stworzony. Co innego twoje smukłe dłonie... poza tym nie jest przyzwyczajony, bo zawsze robiła to mama... Swoją drogą ciekawe, czy jakby mu się skończyły czyste kubki, to kupiłby jednorazowe czy umył te ze zlewu...

Jesteś moim światem

Przyzwyczaiłaś się do adoracji ze strony Księcia z Bajki, który na każdej randce powtarzał wpatrzony w ciebie, jak w obraz, że jesteś piękna? To musisz się pogodzić z faktem, że oprócz ciebie jest całe mnóstwo innych pięknych. Książę z Bajki lubi sobie na nie niewinnie popatrzeć, czasami nawet wskaże ci jakąś ładną dziewczynę na ulicy, żebyś przypadkiem nie przegapiła takiego widoku. Innym razem skomentuje jakiś szczegół urody. Piękne aktorki i inne gwiazdeczki też nie umkną jego uwadze. Taki już jest, że lubi patrzeć na ładne kobiety. Po skrupulatnym obejrzeniu galerii Dody skomentuje, że plastikowa, po czym dla utwierdzenia się w tym stwierdzeniu, obejrzy jeszcze raz.

Dowiedz się więcej na temat: książę | bajki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje