Reklama

Reklama

Czy kobiety naprawdę wolą duże penisy?

Czy rozmiar ma znaczenie? Oto odpowiedź na odwieczny dylemat mężczyzn.

Z najnowszych badań amerykańskich wynika, że dla wielu kobiet rozmiar penisa jest ważny. 84% ankietowanych Amerykanek odpowiedziało, że mały penis nie jest w stanie spełnić ich oczekiwań podczas seksu, byłyby także w stanie rozstać się z mężczyzną, jeśli jego penis byłby zbyt mały. Jednak wielkość penisa ma znaczenie nie tylko dla kobiet. Mężczyźni także przejmują się jego wielkością.

Reklama

Ci, którzy uważają, że ich członek jest zbyt mały, zwykle wstydzą się przebierać we wspólnej garderobie, czy chodzić pod prysznic w obecności innych mężczyzn. Mogą także odczuwać niepokój na myśl, że nie będą w stanie zaspokoić seksualnie kobiety. Jednak panowie, których natura nie obdarowała zbyt hojnie powinni pamiętać, że mogą mieć bogate życie seksualne bez względu na rozmiar penisa, wystarczy się odrobinę postarać.

Objętość nie długość

Są kobiety, dla których grubość penisa jest ważniejsza od jego długości. Grubszy penis daje im uczucia wypełnienia w pochwie. Niekiedy to właśnie długość może być problematyczna, penis może bowiem wniknąć zbyt głęboko do pochwy, w efekcie stosunek staje się bolesny. Jeśli penis jest wystarczająco gruby, kobieta odczuwa bodźce na wszystkich ścianach pochwy, co daje więcej przyjemności.

Duży i bezużyteczny

Gdy penis jest zbyt duży, może się zdarzyć, że stosunek płciowy nie jest przyjemny dla kobiety, a nawet staje się bolesny. Ból może pojawić się w pochwie, a jeśli nie jest odpowiednio nawilżona, ściany pochwy mogą nawet zostać uszkodzone. Istnieje również ryzyko podczas seksu analnego. Zbyt duży penis utrudnia także seks oralny.

Duży penis gwarantuje satysfakcję?

Wielu mężczyzn uważa, że duży penis daje im status dobrego kochanka. To błąd. Dużo bardziej, niż duży rozmiar członka, kobiety cenią inne cechy. A przecież dobry seks to mieszanka czynników psychicznych, fizycznych i emocjonalnych.

Dowiedz się więcej na temat: seks | rozmiar | kobieta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje