Reklama

Reklama

Czy mu jeszcze zależy?

Na początku naszego związku było jak w bajce: przyjeżdżał kiedy tylko chciałam wspólne wypady, piękne prezenty, był taki opiekuńczy i troskliwy, dbał o mnie.

Po 5 latach znajomości pobraliśmy się - byłam bardzo szczęśliwa lecz moje szczęście nie trwało długo, coraz częściej zostawiał mnie samą w domu, jeździł na ryby z kolegami, każdą wolną chwilę zamiast spędzać ze mną, spędzał z kimś innym, tłumacząc, że w domu nie lubi siedzieć, że też ma prawo gdzieś wyjść samemu. Starałam się, jak tylko mogłam - gotowałam jemu tylko to, co lubi ale i tak musiałam wysłuchiwać, że za słone, że jego mama robi to inaczej, że nie będzie jadł zimnych potraw, jak wróci z pracy to ma być ugotowane a nie odgrzane.

Reklama

Kiedy miałam już dość, dowiedziałam się, że jestem w ciąży urodziłam piękną córcię, ale oczywiście mojemu mężowi nie odpowiadało, że córka a nie syn. Było mi ogromnie przykro i jest do tej pory, bo mąż nadal jak możne ucieka z domu, mało się zajmuje córką, bo, jak mówi, na nie ma cierpliwości. Potrafi tylko podrzucać jednej lub drugiej babci gdy ja jestem chora i wytykać mi, jak mała ma np. katar, że na pewno zmarzła bo źle ją ubieram. Zawsze uważa, że to moja wina i słucha tylko rad swojej mamy, moje słowa nie mają dla niego żadnego znaczenia. Kiedy staram się zmotywować go, by zajął się malutką Mają, on zaraz wykręca się, że musi coś zrobić.

Już mam dość bycia żoną kogoś, kto w ogóle się nami nie interesuje. Jeśli w czasie kłótni dochodzi do mocnych słów, to mówi mi, że zabierze Maję. I chyba tego się najbardziej boję, że zabierze mi mój największy skarb tylko po to, aby mi sprawić ból, bo moja rozpacz sprawia mu wielką radość. Proszę, napiszcie mi, co mam zrobić, aby to małżeństwo miało jeszcze jakiś sens.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama