Reklama

Reklama

Czy on będzie dobry w łóżku?

Zanim przekonasz się o tym na własnej skórze, zwróć uwagę na 7 cech, które zdradzą ci sporo o jego seksualnej naturze. Naucz się rozpoznawać dobrych kochanków i unikaj rozczarowań.

1. Jak on je?

Jedzenie, podobnie jak, seks może być wyrafinowaną, zmysłową przyjemnością lub prostym zaspokajaniem potrzeb. Zwróć uwagę, jak je twój wybranek. Delektuje się smakiem, czy pochłania swoją porcję tak łapczywie, jakby następna pora karmienia miała być dopiero za tydzień? Jeśli jest mu obojętne, co je, bo i tak połyka wielkie kawałki zanim je pogryzie, a z ust sypią się mu okruszki, nie spodziewaj się subtelnej gry wstępnej i długiego namiętnego seksu. Ten facet dąży do jak najszybszego zaspokojenia i nie wdaje się w subtelności.

2. Jak on się porusza?

Niezdarne gesty, sztywna postawa i brak poczucia rytmu nie wróżą najlepiej. Mężczyzna o topornych, nieskoordynowanych ruchach prawdopodobnie nie akceptuje swojej fizyczności lub niezbyt dobrze ją zna. Nie spodziewaj się po nim mistrzowskich pieszczot i znajomości sekretów kobiecego ciała - on nie poznał jeszcze sekretów własnego.

Reklama

3. O czym i jak mówi?

Chcesz wiedzieć, czy on będzie dobrym kochankiem? Słuchaj go uważnie, on sam ci to powie. Rozmowa, podobnie jak seks, to interakcja i gra między uczestnikami. Jeśli rozmowa przeradza się w monolog, on mówi dużo i przede wszystkim o sobie, nieustannie ci przerywa, to w łóżku możesz spodziewać się tego samego. To egoista, który swoją uwagę koncentruje wyłącznie na sobie i dba przede wszystkim o własne potrzeby.

Według zapatrzonego w siebie narcyza, kobietę powinien doprowadzić do orgazmu już sam fakt jego obecności. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, szukaj faceta, który wykazuje zainteresowanie twoją osobą.

Mężczyznę, który przechwala się swoimi miłosnymi podbojami i erotycznymi sukcesami, od razu możesz spisać na straty. Tego typu opowieści mają cię przekonać, że wszystko z nim jest ok, ale w rzeczywistości świadczą jedynie o braku pewności siebie, kompleksach i niedyskrecji.

4. Jaki jest jego stosunek do pieniędzy?

Obserwuj to, jak on wydaje pieniądze - to jeszcze jeden doskonały sposób na wytropienie egoistycznych cech. Sknera, który przeżywa katusze przy rozstaniu z każdym banknotem, może się okazać równie skąpy w miłości. Wybierz mężczyznę, który potrafi dać coś od siebie.

5. Jaki jest jego stosunek do matki?

Jeżeli on kocha i szanuje swoją mamę, to bardzo dobrze o nim świadczy. Jeśli jednak masz do czynienia facetem, który nieustannie mówi o swojej matce, nie jest w stanie podjąć bez niej żadnej decyzji, a koło łóżka ma jej oprawione zdjęcie, daj sobie z nim spokój. Seks jest dla dorosłych, a on jeszcze nie odciął pępowiny.

6. Jak on całuje?

Pocałunek to jedna z najcenniejszych wskazówek - pozwala sprawdzić, czy ten mężczyzna pasuje właśnie do ciebie. Nie ma jednej idealnej techniki całowania. Jeśli podoba ci się sposób w jaki on to robi, to są duże szanse na to, że zgracie się również w sypialni. Jeśli jednak już podczas pocałunku czujesz, że coś jest nie tak, nie licz na to, że on się zrehabilituje, kiedy posuniecie się o krok dalej.

7. Czy czujesz się przy nim seksowna?

Jeżeli w jego towarzystwie czujesz, że jesteś atrakcyjna i kobieca, a twoje kompleksy nagle gdzieś znikają, zapisz punkt na jego korzyść. To mężczyzna, który będzie potrafił stworzyć swobodną i przyjazną atmosferę, w której bez trudu rozpali twoje zmysły.

Sprawdź:

Czy jesteś dobra w łóżku?

Jaki jest Twój orgazm?

Czy będziesz mieć wakacyjny romans?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje