Reklama

Reklama

Czy on mnie zdradza?

Zauważyłaś, że ostatnio twój partner się zmienił i wydaje ci się to podejrzane? Jest kilka prostych sposobów, by sprawdzić, czy on jest w stosunku do ciebie szczery.

Czasami, mimo barku dowodów, mamy pewność, że partner nie jest wobec nas szczery i nie potrzeba detektywa, by wiedzieć, że w związku pojawił się ktoś trzeci. Uważa się, że to mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety, ale ta teoria nie jest prawdziwa. Kobiety robią to równie często, jak mężczyźni. Liczne badania pokazują, że jedyną różnicą między mężczyznami a kobietami w tej dziedzinie jest to, że kobiety lepiej potrafią ukryć kłamstwa. Po czym poznać, że partner coś ukrywa? Oto kilka wskazówek.

Nie ma ochoty na seks

Wiele par nie może sobie poradzić z tą fazą związku, kiedy seks przestaje być najważniejszy, zwłaszcza, jeśli dla jednego z partnerów nadal ma on bardzo duże znaczenie. W takiej sytuacji partner, któremu brakuje seksu, może poczuć się samotny, może także myśleć, że druga połówka nie chcesz już seksu z nim, bo ma kogoś innego. Najprawdopodobniej trudno mu zrozumieć, że, najzwyczajniej w świecie, druga osoba nie ma ochoty na seks.

Reklama

Po czym poznać, czy twój facet nie potrzebuje już tyle seksu, co na początku związku, czy swoje potrzeby łóżkowe realizuje także w innej sypialni? Partner, który jest nieuczciwy najprawdopodobniej będzie w czasie seksu z tobą unikał kontaktu wzrokowego, będzie roztargniony. Oczywiście, to, że nie jest skoncentrowany na seksie może też oznaczać, że najzwyczajniej w świecie jest zmęczony albo ma problemy w pracy.

Jednak jeśli parter do tej pory podekscytowany był za każdym razem, kiedy zasugerowałaś, tylko, że masz ochotę na seks, teraz reaguje obojętnością albo nawet niechęcią, a na twoją nową seksowną bieliznę rzucił tylko okiem, możesz mieć powody do obaw.

Zmienił swoje nawyki

Zachowanie twojego faceta w sypialni zmieniło się? Być może przemyślał kilka twoich uwag i doszedł do wniosku, że warto spróbować czegoś nowego. Jeśli jednak są to zmiany, których nigdy nie chciałaś a i on do tej pory był sceptyczny i nagle jego stosunek do tych kwestii się zmienił, zastanów się, czy nie zainspirował go ktoś trzeci. Jeśli, np. twój facet nigdy nie depilował klatki ani miejsc intymnych, uważając, że to niemęskie, nie lubił eksperymentów w łóżku a teraz uwielbia nowości i z dumą prezentuje wydepilowany tors, choć wielokrotnie wspominałaś, że nie podobają ci się tacy faceci, być może za jego nagłą przemianą stoi inna kobieta.

Ślady "przestępstwa"

Znalazłaś w jego kieszeni prezerwatywy, choć nie stosujecie ich podczas seksu? Oczywiście mógł je dostać od kolegów albo na ulicy podczas jakiejś akcji propagującej stosowanie zabezpieczenia. Ale może to równie dobrze oznaczać, że twój partner nie jest szczery w stosunku do ciebie i spotyka się jeszcze z kimś. Podobnie, jak ślady szminki w kolorze, którego ty nie używasz, czy zapach nie twoich perfum mogą oznaczać, że po koleżeńsku do twojego faceta przytuliła się koleżanka z pracy. Może jednak oznaczać coś zupełnie innego...

Oczywiście wszystkie te sytuacje twój facet może przedstawić jako zwyczajny zbieg okoliczności i oczywiście może tak być. Jednak ziarno niepewności zostanie zasiane. Tylko podczas szczerej rozmowy jesteście w stanie wyjaśnić wszystkie nieporozumienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje