Reklama

Reklama

Dziewczyna kibica

Jest jeszcze Kinga, na którą wszyscy wołają Kinia. Nie wiem, czy interesuje się piłką nożną, ale na pierwszy rzut oka widać, że bardziej od tego co będzie się za chwilę działo na telebimie, jej uwagę pochłania to, czy włosy są dobrze ułożone. I czy dekolt nie pokazuje zbyt mało. Na paznokciach ma namalowane maleńkie flagi Polski. Dla niej mecz to okazja, żeby zaprezentować swoje wdzięki. Musi się starać, bo po pierwszym gwizdku, nie ma już co liczyć na jakąkolwiek uwagę ze strony panów.

Reklama

Ile trwa dogrywka?

W ankietach przeprowadzonych przez nasz portal, prawie połowa czytelniczek zadeklarowała, że będzie oglądała mecze w czasie Euro2008. To całkiem dużo. Pozostaje pytanie, co z resztą? Namiętny romans albo zakupy na pocieszenie? W praktyce kończy się na pracach domowych albo nadrabianiu zaległości w lekturach. Czasami, żeby zrobić przyjemność swojemu partnerowi, zasiadamy razem z nim przed telewizorem. Ma to sens tylko wtedy jeśli - po pierwsze, posiadamy cień pojęcia o tym, co oglądamy. Po drugie - chociaż odrobinę nas to interesuje. Nie ma nic gorszego niż tłumaczenie po raz siedemnasty, co to jest spalony komuś, kto i tak przy pierwszej nadarzającej się okazji wyrzuci z głowy ten nieistotny fakt. Podobnie dyskretne zerkanie na zegarek albo ziewanie co drugą akcję, raczej nie uprzyjemni mu oglądania meczu. To tak jakby ktoś w czasie "Seksu w wielkim mieście" dawał ci do zrozumienia jak bardzo się nudzi.

Byle do finału

Na pocieszenie, możemy dodać, że ulubiony serial możesz zawsze nagrać albo obejrzeć powtórkę. Prawie dwie godziny czasu dla siebie, to nie takie byle co. Transmisje z turnieju szachowego są jednak jeszcze bardziej nużące. I w końcu - następny piłkarski festiwal czeka nas dopiero za dwa lata. Do tego czasu możesz zdążyć zakochać się w piłce nożnej. Albo wyleczyć z niej swojego chłopaka. W to ostatnie, średnio wierzymy, ale kto wie, kto wie...

Magda Kucharska

Dowiedz się więcej na temat: dziewczyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje