Reklama

Reklama

Dziewięć największych bzdur na temat związków. Lepiej przestań w nie wierzyć!

Dziecko najlepszym lekarstwem na kryzys

Reklama

Dziecko z pewnością połączy was ze sobą na długie lata, ale niekoniecznie sprawi, że zaczniecie się bardziej kochać, szanować i że znikną różnice, które do tej pory stanowiły temat waszych konfliktów. Dziecko, szczególnie pierwsze i malutkie, to całkowita rewolucja w życiu i sytuacja, która bardziej przypomina trzęsienie ziemi niż błogą sielankę z uroczym bobaskiem na ręku.

Oczywiście zdarzają się rodziny, w których narodziny dziecka były punktem zwrotnym. Ale ryzyko jest zbyt duże, a konsekwencje waszego rozstania poniesie także wasza pociecha.

Popatrz, jak on traktuje swoją mamę

Stereotyp mówiący o tym, że on znajduje partnerkę na podobieństwo swojej matki jest bardzo popularny, choć w rzeczywistości jego wybór zależy od większej liczby czynników i jest bardziej skomplikowany. 

Wiele zależy od tego, jaka relacja łączy go z mamą, jak on sam ocenia związek rodziców, czy podoba mu się styl życia, jaki obowiązywał w domu rodzinnym. Zdarza się często, że wybranka serca jest dla mężczyzny uosobieniem wszystkiego, czego brakowało mu w matce.

Podobnie jego zachowanie wobec mamy - nie musi jeden do jednego przekładać się na postępowanie wobec partnerki. Choć oczywiście wszelkie przejawy złego traktowania i zaniedbywania powinny dać kobietom do myślenia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje