Reklama

Reklama

Gabinet męskich osobliwości

Mężczyzna jaki jest każdy widzi. A jednak nie jest to takie oczywiste. Męski typ ma bowiem wiele odmian.

Menago

Reklama

Kiedyś wyśmiewany z powodu białych skarpetek zakładanych do błyszczącego koreańskiego garnituru. Dzisiaj już domyśla się, że lepiej prezentują się na korcie. Nie rozstaje się z telefonem komórkowym nawet wtedy, gdy wie, że nikt do niego nie zadzwoni. Lubi przyczepić sobie do spodni kluczki od samochodu z widocznym ,rzecz jasna. znakiem fabrycznym. Typowy menago jest osobnikiem niepunktualnym i rzadko dotrzymującym słowa. Ale jego marzeniem jest dostać się na listy bogaczy drukowane w prasie.

Sportsmen

Na pierwszy rzut oka wydawałoby się osobnik pozytywny. Dba o zdrowie, uprawia jakąś dyscyplinę, a w gruncie rzeczy bardziej udaje, że ćwiczy i na przykład pod pozorem wzmocnienia sił wyrywa się z domu, by spotkać z kumplami w pobliskiej piwiarni, co mu na zdrowie absolutnie nie wychodzi.

Mąż swojej żony

Jest w bliskości życiowej wybranki cichym i pokornym misiem domowym, który nie wiadomo dlaczego do swego "pogromcy" zwraca się per "rybko" lub "żabko". Potrafi jednak zmienić się w krwiożerczego grizzli, pożeracza serc niewieścich, jeśli tylko uda mu się wyrwać na samotny wyjazd do sanatorium albo na delegację.

Playboy delegacyjno-wczasowy

Osobnik , który w Zakopanem czy Międzyzdrojach porusza się krokiem sprężystym, ma nienaturalnie wciągnięty brzuch, a oko roziskrzone nawet wtedy, gdy je osłaniają cylindryczne okulary. Jeśli jest żonaty i nie zamierza przekreślać swego związku, hołduje zasadzie: nic tak nie zbliża ludzi, jak ich oddalenie. Dlatego też z myślą o trwałości małżeństwa - myśli sobie cynicznie - warto odnowić uczucia. Pojedziemy odpocząć oddzielnie - ona do Krynicy, ja do Polanicy albo na odwrót. A w kurorcie stara się zrobić jak najlepsze wrażenie na otoczeniu, do czego zresztą playboy wakacyjny się przygotowuje. Zaczyna od dyskretnego wystawiania na słońce białego paska po małżeńskiej obrączce. Jego ofiarami są najczęściej mało odporne psychicznie kuracjuszki, które na co dzień zaprzężone do domowego kieratu - na wczasach lub w sanatorium narkotyzują się towarzyską swobodą niczym kot walerianą.

Dowiedz się więcej na temat: gabinet | osobliwości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje