Reklama

Reklama

Gdy nie ma w domu dzieci...

Wreszcie wakacje. Dzieci już na koloniach, obozie. Wy sami! Macie urlop, więc... wykorzystajcie to. Uprawiajcie gorący seks w domu i w plenerze!

Na co dzień zaganiani, nie macie za wiele czasu dla siebie. Dom, praca, dzieci, tysiące obowiązków. Trudno w takich warunkach o namiętność. Szczególnie jeśli dodatkowo seks uprawiacie jedynie w nocy, gdy dzieci już śpią, a każde głośniejsze skrzypnięcie łóżka wywołuje u was nieprzyjemny dreszcz. Przecież nie chcecie zostać przyłapani. Pełna lęku, zmęczona nie jesteś zadowolona ani z siebie, ani z seksu. Twój partner też jakby przygasł. Ale nie ma co się martwić. Wakacje to świetny czas, by nadrobić łóżkowe zaległości. Dzieci pojechały na kolonie albo do babci, macie więc mnóstwo czasu dla siebie. A do tego możecie wreszcie spełnić swoje fantazje, zachowywać się tak głośno, jak tylko chcecie i robić "to" we wszystkich możliwych miejscach w domu i... poza domem. Niech więc wasze wakacje będą naprawdę namiętne i szalone!

Reklama

Spełniajcie fantazje

Na pewno są takie rzeczy, których zawsze chciałaś spróbować, ale albo nie było okazji, albo czasu. Teraz jest na to świetny moment. Zwykle to on jest stroną dominującą? Zamieńcie się rolami! Kiedy wieczorem będzie kładł się do łóżka, powiedz mu, że dziś ty tu rządzisz i nie ma żadnych dyskusji. Ręce zwiąż mu apaszką lub kajdankami (możecie się w nie wcześniej zaopatrzyć w sex-shopie). Wytłumacz, że jest zdany tylko na twoją dobrą wolę i musi spełniać wszystkie twoje zachcianki. Jeśli do tej pory tego nie próbowaliście, taka zabawa może być naprawdę ekscytująca. A może zafundujcie sobie erotyczny seans? Jesteście sami, możecie wreszcie oglądać to, co chcecie. Włączcie sobie film, który oboje was podnieci i przygotuje do miłosnej zabawy. Możecie też zaczerpnąć z niego coś, czego oboje chcielibyście spróbować. Taki seans to świetna inspiracja. A może spróbujecie nakręcić wasz własny film? Wystarczy mała kamera, lekko przygaszone światło. To będzie świetna pamiątka... z wakacji.

Bawcie się poza domem

Kiedy na dworze jest tak pięknie, świeci słońce, a wieczory są ciepłe, możecie spełniać swoje seksualne marzenia w plenerze. To też jest przyjemne i na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem.

Kochaliście się kiedyś w lesie? Nie? Czas najwyższy spróbować! Wybierzcie jakieś w miarę odludne miejsce. Seks na łonie natury jest tak przyjemny dlatego, że jesteście jednocześnie sami, ale i wśród ludzi. Przecież w każdej chwili ktoś może zacząć was obserwować...

Najlepsza będzie pozycja na stojąco od tyłu, np. przy drzewie. Stań przy nim tyłem i oprzyj się rękami na wysokości barków. Lekko pochyl się do przodu, by ułatwić mu penetrację. On niech nie zdejmuje ci ubrania, a np. tylko zadrze do góry spódnicę. Ta pozorna niedostępność dodatkowo cię podnieci.

Dowiedz się więcej na temat: Piersi | nogi | wakacje | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje