Reklama

Gdzie go szukać? Jak go znaleźć?

Każda marzy o tym, że pewnego dnia wpadnie prosto w ramiona ideału... Życie jednak nie jest komedią romantyczną i czasem trzeba wyjść miłości naprzeciw. Tylko dokąd?

Prawdziwa miłość sama cię znajdzie", mówi stare porzekadło. Jest w tym sporo prawdy, ale szczęściu trzeba pomóc. Możesz być najatrakcyjniejszą kobietą na świecie, ale nikt nie zwróci na ciebie uwagi, jeśli będziesz siedzieć w domu. Tylko gdzie wychodzić?

Biblioteki i czytelnie

Wydają się najnudniejszymi miejscami na świecie, ale... samotna kobieta pochylona nad katalogiem czy siedząca przy stoliku w czytelni może być bardzo intrygująca.

Dyskoteki, puby, kluby?

Tłumy ludzi, głośna muzyka, która utrudnia rozmowy - niełatwo w takich warunkach nawiązać kontakt. Wyjście na potańcówkę ma sens, jeśli idzie się tam z większą grupą, w której jest ten "upatrzony", a nie miałaś okazji zbliżyć się do niego wcześniej. Ale nawet jeśli idziesz do pubu ze znajomymi, nie pozbawiaj się możliwości poznania kogoś spoza tego kręgu. Zwracaj uwagę, czy nie przypatruje ci się ktoś siedzący przy stoliku obok. Daj mu szansę. Oddal się na chwilę od swojego towarzystwa, aby mężczyzna miał okazję podejść do ciebie i zagadać, np. przy barze. Pamiętaj: żaden przystojniak nie odważy się ciebie zaczepić, kiedy chichoczesz w gronie koleżanek!

Reklama

Kolejki i poczekalnie

Znakomitą okazją do zawarcia fajnej znajomości są zwykłe, codzienne czynności. W urzędach, bankach i u lekarza czeka się tak długo, że dobrze jest umilić sobie ten czas niezobowiązującą pogawędką. Np. z przystojnym klientem czy pacjentem, który stoi obok. Uważaj jednak, aby nie przesadzać z narzekaniami - na swój stan zdrowia (jeśli spotykacie się w przychodni) czy opieszałość obsługi (jeśli stoicie w kolejce bankowej czy na poczcie). Zamiast zainteresować nieznajomego, tylko go przestraszysz.

Centra sportowe

Teoretycznie najwięcej mężczyzn można spotkać na siłowni. Tylko zastanów się, czy w gronie umięśnionych panów obwieszonych złotymi łańcuchami znajdziesz kogoś godnego twojej uwagi? To niewykluczone, ale... Lepiej pomyśl o innym sporcie, np. joggingu czy jeździe na rowerze. Zwłaszcza jeśli zauważyłaś, że przystojniak z bloku obok regularnie truchta po parku, który rozciąga się za waszym osiedlem. Możesz zapisać się na zajęcia sportowe, które umożliwią ci zaprezentowanie twoich fizycznych umiejętności czy wysportowanej sylwetki. Niestety, odpadają tutaj typowo kobiece zajęcia, jak step czy aerobik, bo panów tam raczej niewielu. Musisz wziąć pod uwagę zajęcia bardziej "męskie", czyli np. z elementami samoobrony.

Dla nieśmiałych i zapracowanych

Nie możesz narzekać, że nie masz czasu, aby poznać kogoś interesującego. Doskonałą możliwość daje ci do tego internet, a dokładniej portale randkowe. Zalogujesz się tam o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, flirtować możesz zarówno w domu, jak i... w pracy (w ramach przerwy śniadaniowej). Zaletą znajomości internetowej jest to, że nie musisz siadać przed komputerem zrobiona na bóstwo. Wystarczy przecież zainteresować kogoś swoją osobowością. To nieprawda, że dzisiejszy świat jest mniej romantyczny. Jest po prostu dużo nowocześniejszy. Warto zatem korzystać z udogodnień techniki. Nawet gdy chodzi o tak odwieczne uczucie jak miłość...

Najpiękniejsze romanse
Dowiedz się więcej na temat: randka | miłość | miłość z Internetu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy