Reklama

Reklama

Gdzie poderwać faceta?

Zaproszenie na bal

Reklama

Nawet jeżeli jesteś bardzo nieśmiała nie unikaj imprez, przyjęć i spotkań towarzyskich. To świetna okazja do nawiązywania i pogłębiania znajomości. Przy takich okazjach zawsze można spotkać kogoś nowego, ale może okazać się też że dostrzeżesz coś interesującego w osobie, o której myślałaś, że znasz ją dobrze. Być może kolega z uczelni, na którego nigdy nie spojrzałaś jest mistrzem tańców latynoamerykańskich, a zahukany księgowy po godzinach okazuje się być duszą towarzystwa.

Miłość na stronie

Ogłoszenia i serwisy randkowe wydają się być doskonałym rozwiązaniem dla osób nieśmiałych i mających niewiele czasu. Szybko można kogoś poznać, a anonimowość internetu pomaga przezwyciężyć brak odwagi. Takie metody wiążą się jednak z pewnym ryzykiem. 40 proc. respondentów badania przeprowadzonego przez Knoxa (2001) przyznało, że kłamało na swój temat nawiązując znajomości przez internet. Łatwo można ulec czarowi słów widzianych na ekranie, ale równie łatwo można się rozczarować. Dlatego zawsze zawierając znajomości przez internet należy zachować ostrożność. Pamiętaj też o tym, że znajomości korespondencyjne nie powinny zastępować prawdziwych relacji.

Ten właściwy

Zanim wyruszysz na łowy powinnaś się zastanowić, kogo właściwie chcesz poznać. Czy ma to być partner na dłużej, czy przelotna znajomość. Jakie cechy charakteru najbardziej cenisz? Od odpowiedzi na te pytania zależy, jaki teren działania powinnaś wybrać. Jeśli chcesz poznać mężczyznę, nie zapisuj się do klubu dla kobiet. Jeśli nie lubisz alkoholu, nie zawieraj znajomości w barach.

Izabela Grelowska

Opracowano na podstawie Książki Martina M. Antoyego "10 prostych sposobów na nieśmiałość"

Dowiedz się więcej na temat: internet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje