Reklama

Reklama

Horoskop finansowy na 2012 rok

BARAN 21 marca - 20 kwietnia

Rok 2012 przyniesie ci ulgę, jeżeli chodzi o stan twojego konta. Ostatnimi czasy bardzo martwiłeś się zaciągniętymi wcześniej zobowiązaniami, kredytami i debetami. Jednak powoli chudy czas dla twojego portfela się kończy. Przez pierwsze trzy miesiące Nowego Roku będziesz jeszcze liczyć każdy gorsz i dokładnie planować domowy budżet, ale równonoc wiosenna przyniesie ci fantastyczną odmianę. Pojawią się nowe okazje do dorobienia, ktoś zaproponuje ci umowę na zastępstwo lub nadgodziny. Pieniądze posypią się także z umów o dzieło, zwrotów podatkowych i wszystkich innych, dodatkowych i nie branych przez ciebie pod uwagę źródeł.

Reklama

Najlepsze miesiące roku to kwiecień, maj i czerwiec. W tym czasie rzeczywiście będziesz mógł odetchnąć i zacząć wydawać pieniądze na przyjemności. W twoich sprawach zawodowych planety przygotowały dla ciebie sporą niespodziankę. Po wakacjach możesz zmienić biurko, dział, a nawet całą firmę. Ci z was, którym znudziło się słuchanie poleceń innych, zaczną pracę na własny rachunek.

BYK 21 kwietnia - 20 maja

Do czerwca w twoim znaku będzie przebywać Jowisz, który wraz z pozytywnym wpływem Marsa ze znaku Panny i Plutona ze znaku Koziorożca, stworzy bardzo sprzyjający dla twojej pracy klimat. Będziesz miał wiele intratnych propozycji i korzystny pod względem rozwoju zawodowego okres. W twoim miejscu pracy nareszcie docenią twoje predyspozycje i zaproponują ci odpowiednie do twoich umiejętności stanowisko.

Jeżeli w firmie, w której aktualnie pracujesz nie są w stanie tego zrozumieć, przejdziesz do konkurencji. Bardzo dobrym miesiącem do aplikowania na wymarzone posady i wysyłania kolejnych CV będzie marzec. W pierwszej połowie roku bardzo korzystne będą dla ciebie kontakty z zagranicą lub nawiązanie współpracy z firmami, które główne siedziby mają poza granicami kraju, a w Polsce otwierają swoje filie.

Finansowo bardzo dobrze. Możesz cieszyć się nadmiarem gotówki, którą trzeba będzie korzystnie zainwestować, bądź rozsądnie ulokować. Świetnym pomysłem są nieruchomości. Jeżeli od lat planowałeś własne "m'', to teraz nadszedł ten moment. Zakup kawałka własnej ziemi także jest dobrym posunięciem.

BLIŹNIĘTA 21 maja - 22 czerwca

Szykuje się dla ciebie niezapomniany rok pod kątem twojej kariery. Nareszcie twoje marzenia zaczną przybierać realny kształt. Odważysz się zmienić pracę, której nie lubisz i w której się nie realizujesz, na taką która będzie wymagać od ciebie ciągłych podróży i dokształcania się. Jeżeli do tej pory nie zrobiłeś nic w kierunku odnalezienia swojego zawodowego powołania, to od kwietnia nie uciekniesz już przed znaczącymi zmianami. Planety będą zachęcać cię, abyś rozwinął skrzydła Bliźniaku.

Nie marnuj swoich umiejętności i niewątpliwego talentu na tkwienie na posadzie, która nie rokuje żadnych perspektyw. Rok 2012, a w szczególności jego druga połowa jest doskonałym okresem do zakładania własnej działalności gospodarczej i odzyskania swobody zawodowej.

Finansowo również będziesz mieć znacznie więcej luzu. Od kwietnia do twojego portfela zaczną spływać dodatkowe pieniądze. Pobyt Wenus w twoim znaku nie pozwoli ci biedować. W szczególności od czerwca możesz liczyć na liczne zlecenia. Postaraj się jednak odłożyć coś na czarną godzinę, nie wydawaj całej nadwyżki od razu.

RAK 23 czerwca - 22 lipca

Czekają cię niespodziewane wydatki związane z twoim miejscem zamieszkania. Możliwe, że będziesz musiał przeprowadzić remont, dołożyć się do kosztów eksploatacji budynku lub ponieść inne wydatki z tym związane. Kłopoty może ci również sprawiać samochód i sprzęt elektroniczny, zatem tutaj czeka kolejna inwestycja. Na szczęście nie czekają cię same straty. Planety przewidziały dla ciebie także wpływy. W pracy możesz liczyć na premie i bonusy. Niebo przygotowało dla ciebie również zaskoczenie w postaci korzyści materialnej wynikającej ze spadku. Ktoś z twoich krewnych pozostawi ci pokaźną sumę, lub zapisze nieruchomość.

W pracy możesz liczyć na stabilne zatrudnienie. Sytuacja będzie dla ciebie szczególnie korzystna pod koniec roku, ponieważ Saturn przejdzie od października do sprzyjającego ci znaku Skorpiona i możesz nawet awansować. Zawodowe niepokoje będą dotykać tylko Raków urodzonych w pierwszym dekanacie znaku, ale i wy powinniście się z nimi uporać.

LEW 23 lipca - 23 sierpnia

Ponieważ wpływ Neptuna przestanie cię niepokoić już na początku 2012 roku, twoja sytuacja materialna zacznie się poprawiać. Błędne decyzje z przeszłości takie jak nierozsądne kredyty, czy też pożyczenie pieniędzy ludziom, którzy na to nie zasługiwali, zostaną wreszcie naprawione. Odczujesz znaczącą ulgę w swoim budżecie i przestaniesz się obawiać o to, czy zwiążesz koniec z końcem.

Od kwietnia zaczną cię wspierać energie planet, ze znaków harmonizujących z twoją fazą, zatem możesz spodziewać się zmiany pracy na lepszą lub wynegocjowania podwyżki. W 2012 roku będziesz miał większą jasność jeżeli chodzi o to, czego pragniesz zawodowo, dlatego od wiosny zaczniesz rozglądać się za posadą spełniającą twoje wymagania i są wielkie szanse na to, że po letnim urlopie ją dostaniesz.

PANNA 24 sierpnia - 23 września

To wymarzony rok, jeżeli chodzi o twoją zawodową karierę. Zostaną ci złożone propozycje nie do odrzucenia. Możesz niebawem stać się kluczową postacią w swojej pracy. W szczególności pierwsza połowa 2012 roku będzie dla ciebie bardzo korzystna. Stanowisko menedżerskie - proszę bardzo, podwyżka - ależ oczywiście. Teraz twoi pracodawcy będą cię chcieli zatrzymać przy sobie na dłużej i będą przychylać się do twoich roszczeń. Musisz inteligentnie rozegrać sytuację, aby jak najwięcej z tego pozytywnego wpływu pierwszych miesięcy roku zatrzymać przy sobie na dłużej.

Oczywiście nie ma róży bez kolców i ta dobra passa zostanie przypłacona nerwami spowodowanymi intrygami twoich współpracowników, którym twoje sukcesy nie za bardzo się spodobają. W portfelu zaczną się pojawiać większe sumy i będziesz mogła Panno coś sobie wygospodarować i odłożyć na dobrze oprocentowanej lokacie.

WAGA 24 września - 23 października

Kończy się powoli dla ciebie czas wysiłku i zaciskania pasa. Przebywający w twoim znaku zodiaku Saturn, który zmuszał cię do katorżniczej pracy, odrobinę poluzuje swój wpływ, a od października już całkiem ci odpuści i przesunie się do znaku Skorpiona. Inne wpływy planetarne będą ci przychylne i powoli zaczniesz odrabiać finansowe straty, które miały miejsce w zeszłym roku.

Bardzo korzystny okres rozpocznie się dla ciebie w okresie wiosennym i będzie kontynuowany przez całe lato, do wczesnej jesieni. Wyjątkiem są Wagi urodzone we wrześniu. Przed wami życie postawi trudności związane z nagłymi wydatkami na zdrowie i remonty, ale z tym także sobie poradzicie.

W miejscu pracy nareszcie czeka cię odrobina oddechu. Prawdopodobnie odejdzie osoba, która była ci bardzo nieprzychylna, a ponieważ piastowała wyższe stanowisko od ciebie, wykorzystywała je, aby ci dokuczać. Zmiana na stanowisku szefa, bądź szefowej będzie dla ciebie korzystna, ponieważ do twojego zawodowego otoczenia zawita ktoś, z kim będziesz mieć wspólny język. Wróży to nie tylko poprawę atmosfery, ale również szersze perspektywy dla twojej kariery.

SKORPION 24 października - 22 listopada

Twój patron - Pluton, będzie w ciągu roku 2012 bardzo aktywny, co doskonale wróży twojej zawodowej karierze. Bardzo prawdopodobnie, że zmienisz firmę bądź stanowisko. W twoim zawodowym środowisku dojdzie do istnej burzy i będziesz mieć wrażenie, że kierownictwo samo nie wie czego tak naprawdę chce. Rotacja osób i ciągła zmiana wytycznych będzie cię bardzo irytować.

Na szczęście masz już alternatywną opcję i w tajemnicy przygotowujesz przekwalifikowanie się, lub uzyskanie szerszych uprawnień, które będą twoim asem w rękawie i jesienią wyniosą cię na odpowiednie stanowisko. Wkroczenie Saturna do twojego znaku zbiegnie się z upragnionym przez ciebie awansem.

Jeżeli chodzi o twoje sprawy finansowe, w pierwszej połowie roku planety odradzają ci ryzykowne inwestycje. Nie daj się skusić na szybki zysk, ponieważ możesz wiele stracić. Do końca maja powinieneś wkładać każdy dodatkowy grosz w edukację, kursy językowe, studia podyplomowe, licencje i uprawnienia. W październiku okaże się, że zwróci ci się to po stokroć.

STRZELEC 23 listopada - 21 grudnia

Wraz z wejściem Jowisza do opozycyjnego znaku Bliźniąt, poczujesz wiatr w żaglach. Niestety zanim się to stanie upłynie aż pięć miesięcy. Do tego czasu twój opiekun, przebywający w znaku Byka będzie blokował twoje ambicje finansowe. Nie na wszystko starczy ci środków. Jowisz w Byku lubi oszczędzać i nie szasta pieniędzmi, i tego właśnie będzie chciał cię nauczyć.

Jednak nie przez cały 2012 rok będziesz musiał zaciskać pasa. Już od kwietnia zaczną do ciebie spływać większe kwoty, a w miesiącach letnich będzie już całkiem dobrze. Szykuje się dla ciebie możliwość dorobienia poza granicami kraju, z czego powinieneś Strzelcu skorzystać bez wahania.

Dla tych z was, którzy zdecydują się pozostać w kraju planety również przygotowały dobre perspektywy. Dodatkową pracę uda się uzyskać dzięki życzliwym znajomym. Jeżeli pracujesz na umowę o pracę od kilku lat w tym samym miejscu, letnie miesiące możesz przeznaczyć na poszukiwanie nowej posady, ponieważ w twojej starej firmie już nic cię nie zaskoczy, co blokuje twój rozwój i zmniejsza twoją atrakcyjność na rynku pracy.

KOZIOROŻEC 22 grudnia - 19 stycznia

Ponieważ sprawy zawodowe to dla Ciebie świętość, zazwyczaj nie możesz narzekać na brak zajęć. Twój opiekun Saturn przebywa w znaku Wagi, co sprzyja Twoim układom personalnym w miejscu pracy. Do października będziesz układny, skory do dyplomacji i negocjacji. Niechętnie będziesz podejmował rozwiązania siłowe.

Niestety nie wszystko będzie zależeć od twoich decyzji. Pobyt Plutona w pierwszym dekanacie Twojego znaku, będzie powiązany z kłopotami, które będą miały zewnętrzne źródło. Reorganizacja zakładu pracy, redukcja etatów, szeroko zakrojone reformy nie ominą w szczególności grudniowych Koziorożców. Będziesz odbierał to tym boleśniej, że będąc na stanowisku sam będziesz musiał podejmować trudne decyzje dotyczące innych. Nie przejmuj się, bo poradzisz sobie ze stresem i doskonale się sprawdzisz w roli kierownika.

Finansowo całkiem nieźle. W ciągu najbliższych miesięcy będziesz zbierać owoce swoich wcześniejszych inwestycji.

WODNIK 21 stycznia - 18 lutego

W drugiej połowie 2012 roku planety zogniskują się na trygonie powietrznym, do którego ty również należysz. Na dodatek trzeciego lutego twój znak opuści Neptun, który powodował twoją zawodową dezorientację.

Wiosna będzie dla ciebie bardzo korzystna i otrzymasz kilka nowych propozycji. Ktoś kogo dawno nie widziałeś Wodniku i o kogo istnieniu prawie zapomniałeś, odezwie się do ciebie i zaproponuje korzystny interes lub spółkę. Dzięki twoim umiejętnościom i środkom finansowym tej drugiej osoby możecie odnieść wielki sukces.

Ten rok jest dla ciebie walką o swobodę w podejmowaniu finansowych i zawodowych decyzji. Z tej potyczki wyjdziesz zwycięsko. Jeżeli twoi przełożeni nie będą chcieli zrozumieć, że pozostawiając ci decyzyjność jednocześnie zwiększają twoją efektywność, pożegnasz się z nimi bez żalu.

Stan twojego konta i portfela będzie zdecydowanie korzystniejszy niż w 2011 roku. Szczególnie w czerwcu i lipcu pozwolisz sobie na liczne przyjemności, a bardzo prawdopodobne, że wśród nich będzie zagraniczna wycieczka.

RYBY 19 lutego - 20 marca

Najlepsze pod kątem finansowym będą dla ciebie pierwsze miesiące 2012 roku, oraz jego końcówka. Od połowy marca do października możesz trochę narzekać. Nie wszystko pójdzie tak, jakbyś sobie tego Rybo życzyła. Pobyt Marsa w opozycyjnym znaku Panny spowoduje nerwowość w twoim portfelu. Nieprzewidziane wcześniej wydatki, dodatkowe koszty i kłopoty z wypłacaniem gaży na czas będą na ciebie działać bardzo przygnębiająco.

Na szczęście te sytuacje nie będą trwały cały rok. Pamiętaj, że jest to tylko kilka trudniejszych miesięcy. Od października przed tobą nowe perspektywy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy