Horoskop na 2012 rok

Nie wiesz, czego spodziewać się w nadchodzącym Nowym Roku? Jak ułożą się twoje plany miłosne, zdrowotne i finansowe? O wszystkich niespodziankach, jakie szykuje ci los, przeczytasz w specjalnie przygotowanych horoskopach na 2012 rok.

BARAN 21 marca - 20 kwietnia

Karta anielska - Archanioł Uriel

Przed tobą rok oczyszczania swojego życia siłą ognia prawdy. Archanioł Uriel otoczy cię opieką w trudnych dla ciebie momentach, kiedy będziesz musiał skonfrontować się z rzeczywistością.

W twoim życiu nawarstwiło się mnóstwo niejasności. Nierozwiązane problemy z dzieciństwa, fałsz w partnerstwie, obłuda w miejscu pracy - Archanioł Uriel pomoże ci rozprawić się z tymi obciążeniami. Jeżeli wyjdziesz tym zmianom na przeciw, będzie ci znacznie łatwiej. Wkrótce odzyskasz poczucie bezpieczeństwa.

Rada - często pal czerwone świece w intencji oczyszczenia źródła problemu.

Horoskop miłosny

W 2012 roku twoje życie uczuciowe będzie jak jazda na kolejce górskiej bez zapiętych pasów, albo taniec na beczce z prochem. Z jednej strony opozycja Saturna nakłaniać cię będzie do odpowiedzialności i wierności, z drugiej strony pobyt Urana w twoim znaku wrzuci w twoją głowę najbardziej szalone pomysły. Będziesz Baranie lawirować pomiędzy stałym związkiem, dłuższym romansem i całkiem przygodnym flirtem. Na pewno na sercową nudę nie będziesz narzekać. W pamięć zapadną ci szczególnie luty i marzec. W tych miesiącach twoje szaleństwo uczuciowe przybierze najmocniej na sile. Pamiętaj, że z porywów namiętności nie zawsze można zbudować coś trwałego. Słomiany ogień szybko się kończy.

BYK 21 kwietnia - 20 maja

Karta anielska - Cherubin Gabriel

Stoisz u progu zmiany życiowej ścieżki. Cherubin Gabriel pragnie zachęcić cię do poszukiwania twojego zawodowego powołania. Ponieważ ostatnio mogłeś się czuć zagubiony, jeżeli chodzi o to, co tak naprawdę chcesz w życiu robić i w jaki sposób zarabiać, to właśnie teraz będziesz mieć okazję, aby się dowiedzieć tego, jakie jest twoje miejsce na Ziemi.

Cherubin Gabriel przekazuje ci wiele wspaniałych informacji, w tym również o powiększeniu się twojej rodziny. Nie martw się o kwestie materialne. Jeżeli będziesz mieć jasno sprecyzowane swoje cele i priorytety, reszta poukłada się sama.

Rada - pal białe świece w intencji ukazania się twoich życiowych talentów i predyspozycji.

Horoskop miłosny

Planety w 2012 roku będą zachęcać cię do stabilizacji i ułożenia sobie życia partnerskiego. Wyjątkiem jest pobyt Lilith w twoim znaku zodiaku, który będzie mieć miejsce od początku roku aż do połowy września. Za sprawą podszeptów tej ciemnej boginki, zaczniesz mieć wielkie pokusy i ze stabilizacji, zaręczyn czy ślubu mogą być przysłowiowe nici.

Możliwe, że w pierwszych miesiącach roku na twojej drodze stanie demoniczna i hipnotyzująca osoba, która swoim wpływem będzie tak bardzo cię pociągać, że zdecydujesz się na zdradę. Wszyscy przyjaciele, znajomi i krewni mogą ci odradzać tę znajomość, ale ty jak ćma do światła będziesz brnąć w ten szalony układ. Czy było to coś warte, dowiesz się we wrześniu. Planety zalecają ci jednak ostrożność i jasne trzymanie się zasad.

BLIŹNIĘTA 21 maja - 22 czerwca

Karta anielska - Archanioł Zadkiel

Rok 2012 to czas definitywnego rozstania się z psychicznymi obciążeniami przeszłości. Masz teraz szansę na dogłębną transformację swojej karmy. Archanioł Zadkiel poprowadzi cię na ścieżkę duchowego wzrostu.

W najbliższych miesiącach spotkasz wiele osób, z którymi w przeszłych żywotach łączyły cię skrajne emocje. Wykorzystaj te sytuacje, aby przebaczyć innym winy wobec siebie, jak również zrozumieć swoje błędy i ograniczenia.

Fioletowy płomień, którym spowije cię Archanioł Zadkiel ma olbrzymią moc, z której możesz skorzystać nie tylko ty, ale również twoi bliscy. Zaczniesz zauważać, że w twoim najbliższym otoczeniu wiele spraw się samoczynnie porządkuje i wyjaśnia.

Rada - pal fioletowe świece w celu transformowania przeszłości i jej błędów.

Horoskop miłosny

W roku 2012 namiętna Wenus na ulubieńca wybrała sobie właśnie ciebie, Bliźniaku. To właśnie w twoim znaku planeta, która rozpala ludzkie namiętności, spędzi najwięcej czasu. Możesz się zatem czuć wyróżniony. Od kwietnia do sierpnia twoje serce będzie ciągle kochliwe i nieskore do wierności, tym bardziej, że okazji do zgrzeszenia będziesz mieć aż nadto. W kandydatach i pretendentach możesz przebierać jak w ulęgałkach, tym bardziej, że nagle zaczną się pojawiać w twoim życiu również cudzoziemcy. Za sprawą Jowisza, który znajdować się będzie w twoim znaku, masz szansę na zagraniczny mariaż, o ile oczywiście zechcesz mieć na to ochotę, bo kaprysić będziesz nie do zniesienia...

RAK 23 czerwca - 22 lipca

Karta anielska - Archanioł Michał

Nadeszła pora, aby już dłużej nie unikać tego, co jest ciężarem i cieniem w twoim życiu, ale jasno stawić temu czoła. Archanioł Michał i jego szafirowo-niebieskie legiony światła wspomogą cię teraz w walce z ciemnymi miejscami w twoim sercu i życiu. W twoim pobliżu mogą znajdować się osoby, które nie są wobec ciebie szczere i życzliwe.

Również ty sam możesz być dla siebie ukrytym wrogiem. Archanioł Michał chroni cię i wspomaga, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Jedne co może ci przeszkodzić, to twój strach przed porażką. Pamiętaj, że światło rozprasza nawet największą ciemność i zaproś do swojego życia szafirowy płomień, wtedy zobaczysz, co się wydarzy. Twoje problemy obnażą swoją prawdziwą naturę, a z nieżyczliwych osób spadną maski. Mając świadomość intencji innych ludzi, poradzisz sobie z łatwością.

Rada - pal ciemnoniebieskie świece i przywołuj Archanioła Michała we wszystkich miejscach, w których nie czujesz się dobrze.

Horoskop miłosny

Niestety na porywy namiętności i szalone wycieczki w plener pod osłoną nocy raczej nie masz co liczyć Raku. Szczególnie pierwsza połowa roku będzie dla ciebie pasmem obowiązków i wyrzeczeń. Odpowiedzialność i konsekwencja to słowa, które będą najlepiej opisywać stan twoich uczuć w pierwszych miesiącach Nowego Roku. Oczywiście nie jest to nic nagannego, jeżeli tylko będziesz się z tym dobrze czuć. Możliwe nawet, że w perspektywie ojcostwa bądź macierzyństwa takie cechy bardzo się przydadzą. To właśnie może ci przynieść znajomość, która będzie zawarta, albo zacznie rozkwitać pomiędzy sierpniem i wrześniem. W tym czasie masz szansę na zaspokojenie swoich potrzeb emocjonalnych i fizycznych bardziej niż w innych miesiącach.

LEW 23 lipca - 23 sierpnia

Karta anielska - Ischim Sandalfon

Przed tobą okres, w którym będziesz doświadczał tego, jak działa siła kreacji. To, co tworzymy w swoim umyśle, manifestuje się jako wydarzenia w naszym życiu. Nie będziesz już dłużej mógł udawać, że nie jesteś odpowiedzialny za to, co cię spotyka. Najwyższy czas stać się kowalem swojego losu i przejąć kontrolę nad tym, co dzieje się wokół ciebie.

Ischim Sabdalfon - strażniczka tajemnic Sił Tworzenia, będzie cię nauczać, jak brać odpowiedzialność za własne życie i podnosić jego jakość. W tym roku będziesz mógł zanurzyć się w nurt życia bez lęku przed cierpieniem. Spotka cię wiele magicznych doświadczeń, w tym również tych związanych z przemianą twego serca. Ktoś, kogo poznasz w okresie wakacyjnym, pomoże ci otworzyć się na prawdziwą miłość.

Rada - pal świece z pszczelego wosku, ich zapach i wibracja pomogą ci odblokować czakrę trzeciego oka.

Horoskop miłosny

Nareszcie wyjdziesz z toksycznego związku, który zatruwał ci życie od lat. Styczeń może być jeszcze ciężki i prawdopodobnie będziesz się mocno Lwie wahał, ale od lutego twoje serce powinno już czuć się wolne. Jeżeli ktoś wpływał na ciebie destrukcyjnie, manipulował tobą, próbował cię omotać, to właśnie w pierwszym kwartale 2012 roku zobaczysz tę osobę w pełnym świetle i zaczniesz widzieć to, co sobą reprezentuje naprawdę. Najlepszy miesiąc na zawieranie znajomości, która może być długotrwała i satysfakcjonująca, to wrzesień. Dla Lwów, które nie planują zrywania relacji, szykują się długie rozmowy i ustalenie nowych zasad funkcjonowania związku.

PANNA 24 sierpnia - 23 września

Karta anielska - Archanioł Jofiel

Archanioł Jofiel jest mistrzem syntezy i będzie zachęcał cię w nadchodzącym roku do zharmonizowania i pogodzenia różnych aspektów twojego życia. Nauka, jaka płynie dla ciebie dotyczy tego, że na poziomie Wyższego Ja wszyscy jesteśmy jednością. Nie musisz dłużej wierzyć w mit o oddzieleniu się od praźródła.

Archanioł Jofiel będzie stawiał cię w sytuacjach życiowych, w trakcie których doświadczysz, że jesteś prowadzony przez siłę wyższą w sposób niewytłumaczalny racjonalnie. Prawdopodobnie będziesz musiał zmienić swoje miejsce pracy lub stanowisko, gdyż to, w którym jesteś zwyczajnie blokuje twój dalszy rozwój. Jeżeli się na to otworzysz, staniesz się autorytetem i wsparciem dla innych. Nawet nie wiesz, jak chętnie otoczenie będzie korzystać z twoich rad.

Rada - pal złote świece w intencji tego, aby mądrość, która jest w tobie znalazła możliwość zamanifestowania się z pożytkiem dla ciebie i innych.

Horoskop miłosny

Ponieważ w twoim znaku zodiaku przez długie miesiące będzie gościł Mars, to będziesz Panno wyjątkowo pobudzona. Twoje libido będzie na bardzo wysokim pułapie. Jeżeli ktoś mówił do tej pory o tym, że Panny są zimne i mało seksowne, bardzo się zdziwi. To właśnie teraz będziesz pokazywać swoje szalone i gorące oblicze. Ciągle będzie ci mało nowych doznań i twój długoletni partner mocno się zdziwi tą nagłą zmianą twoich preferencji.

Jeżeli jesteś samotna, możesz rzucić się w wir flirtów, i tak jak ci się to wcześniej nie zdarzało, romansować na prawo i lewo. Jeżeli chodzi o prawdziwe uczucie, to najlepszy czas na spotkanie wymarzonej osoby będziesz mieć na przełomie stycznia i lutego, kiedy opozycją będzie na ciebie działać Wenus ze znaku Ryb, a następnie w październiku, kiedy planeta miłości będzie przebywać w twoim własnym znaku.

WAGA 24 września - 23 października

Karta anielska - Elohim Haniel

W twoje życie wkroczy olbrzymia siła bezwarunkowej i leczniczej miłości, której nikt nie będzie w stanie powstrzymać. Zranienia, które nosisz w sobie bardzo głęboko, wszystkie niespełnione miłości i sercowe zawody będą teraz poddane terapii.

Dzięki potężnej sile Elohima Haniela będziesz mieć możliwość pokochania siebie na nowo. W twoje życie wkroczą osoby zajmujące się rozwojem duchowym i terapiami naturalnymi. Elohim Haniel zachęca cię do porzucenia masek, skorup i innych form samoobrony przed prawdziwym uczuciem. Miłość ma najwyższą moc sprawczą we Wszechświecie, dlatego z pełną świadomością zaproś ją do swojego życia, a na pewno się pojawi.

Rada - pal różowe świece, które wypełnią twoją przestrzeń delikatną wibracją i skutecznie oczyszczą twoją aurę z energetycznych blokad.

Horoskop miłosny

Gorące i namiętne uczucie jakoś może cię na początku roku 2012 omijać. Będziesz Wago raczej stabilna i wierna. Składać się na to będzie kilka czynników. Po pierwsze w twoim znaku do października przebywa Saturn, który nie sprzyja spontaniczności. Po drugie Wenus i Mars, które są odpowiedzialne za ludzkie namiętności, nie obdarzą cię swoim wpływem.

Wyjątkiem są osoby urodzone w pierwszych dniach znaku Wagi, które pod wpływem opozycji Urana będą robić szalone rzeczy, o które same by się nie podejrzewały. Najlepsze miesiące w roku dla twoich spraw sercowych to luty, kiedy Wenus utworzy opozycję do twojego znaku, oraz listopad. Późną jesienią twoja opiekunka - Wenus zagości do twojej fazy zodiakalnej i na pociechę rozgrzeje ci ciemne, listopadowe wieczory, których nie będziesz już spędzać samotnie.

SKORPION 24 października - 22 listopada

Karta anielska - Serafin Kamael

Przed tobą stoi potrzeba jasnego sprecyzowania swojego celu na najbliższe miesiące. Serafin Kamael jest przewodnikiem w podróży zarówno po zewnętrznym, jak i wewnętrznym świecie.

Wkrótce będziesz wyruszał w podróż, nie jest istotne, czy będzie to wyprawa do dalekiego kraju, czy też do prawdy ukrytej w głębi twojego serca, ważne co z tej podróży przywieziesz. Nie pozwól, aby agresywne emocje i obsesyjne myśli zbaczały cię z twojej właściwej życiowej ścieżki i prowadziły na bezdroża. Serafin Kamael pragnie pomóc ci w duchowej podróży do twego wnętrza.

Rada - pal pomarańczowe świece w intencji panowania nad swymi emocjami i poznawania ich prawdziwego źródła.

Horoskop miłosny

Ty Skorpionie należysz do najbardziej namiętnych znaków w zodiaku. Jeżeli kochasz, robisz to obsesyjnie. W roku 2012 będziesz mieć do czynienia z wielką namiętnością. Szczególnie sprzyja temu pierwsze półrocze. Z powodu opozycji Lilith do twojej fazy zodiaku, uruchomią się w tobie jakieś ciemne strony. Zaczniesz pałać do kogoś bardzo gorącym uczuciem, u którego podstaw będzie leżała fascynacja fizyczna. Ta osoba będzie wypełniać ci umysł i zapragniesz posiąść ją i zniewolić.

Uważaj, abyś nie zatracił się w swojej pasji, bo takie skrajne emocje nie wychodzą nikomu na dobre, tym bardziej, że do głosu dojdzie twoja zazdrość i zaborczość. Jeżeli nie przyhamujesz w porę, te uczucia mogą cię spopielić. Postaraj się zachować odrobinę zdrowego rozsądku. Na szczęście do twojego znaku 5 października wkroczy Saturn, który schłodzi ci głowę i nie tylko, i postawi cię z powrotem na ziemi.

STRZELEC 23 listopada - 21 grudnia

Karta anielska - Ofanim Rasiel

Anioły chcą przekazać ci informację o tym, że wokół ciebie panuje chaos i jazgot. Wiele mówisz i inni również wiele do ciebie mówią, nie przywiązując wagi do tego, co niosą ze sobą ich słowa.

Ofanim Rasiel chce zwrócić twoją uwagę na jakość języka, którym się posługujesz oraz na to, że słowom należy się szacunek. Czasami warto powiedzieć o kilkanaście słów za mało, niż wypowiedzieć o jedno za dużo. W roku 2012 czeka na ciebie lekcja werbalnej dyscypliny.

Cisza jest teraz dla ciebie nieoceniona. Jeżeli uda ci się wyjechać w jakiś mało uczęszczany i pełen spokoju zakątek, będzie to dla ciebie wielką nauką wsłuchiwania się w podszepty serca i intuicji. Stare porzekadło mówi, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Ten rok jasno ci to uświadomi.

Rada - pal srebrne świece, aby oczyścić swoją mowę z przyzwyczajeń, które ją kaleczą.

Horoskop miłosny

Twój opiekun czyli Jowisz, do 11 czerwca przebywa w znaku Byka, zatem możesz do tego czasu czuć się nieco przyblokowany. W skrócie będzie to wyglądać trochę tak, jakby były chęci, ale nie było okazji i środków do ich realizacji. Sytuacja zmieni się w połowie czerwca, kiedy Jowisz przejdzie do opozycyjnego znaku Bliźniąt. Wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie, aby zrealizować swoje uczuciowe marzenia.

W opozycyjnym znaku Bliźniąt od 3 kwietnia przebywać będzie także Wenus, zatem twój apetyt na miłość będzie ogromny. W przypadku tak zmasowanego wpływu planet, możesz stracić zdrowy rozsądek i działać w sposób sprzeczny z logiką. Nie wszystko musisz mieć natychmiast, czasami warto chwilę poczekać. Romanse z osobami, które są w związkach małżeńskich, rzadko kiedy mają szczęśliwy finał. Warto o tym Strzelcu pamiętać.

KOZIOROŻEC 22 grudnia - 19 stycznia

Karta anielska - Aloha Van Daath

W ten rok wkraczasz wraz z mocą anioła Aloha Van Daath. Jest to potężna siła transformująca podświadomość. Wszystko to, co dłużej ci już nie służy i stało się przeszkodą w twoim duchowym rozwoju, zostanie wypalone i zastąpione nową energią.

W najbliższych miesiącach dane ci będzie przeżyć mistyczne doznanie, które sprawi, że zaczniesz postrzegać otaczający cię świat znacznie szerzej niż dotychczas. Ponieważ do tej pory starałeś się twardo stać na ziemi i uznawać to, co da się zmierzyć i zważyć, Aloha van Daath będzie mieć dla ciebie niespodziankę, dzięki której nie będziesz już takim sceptykiem jak dotychczas. Twoja świadomość otworzy się na mistykę i niedotykalną stronę rzeczywistości.

Rada - pal świece o kolorze, który wybierze twoja podświadomość, uświadamiaj sobie, że chociaż spalonej świecy już nie ma, to jej energia nadal istnieje.

Horoskop miłosny

Sprawy partnerskie i sercowe będą dla ciebie w 2012 roku priorytetowe. Twój opiekun - Saturn, do października przebywa w znaku Wagi, co zwróci twoją uwagę na realizację w związku. Jeżeli twój układ partnerski nie funkcjonuje jak potrzeba, to czeka cię jego przerwanie. W szczególności dotyczy to Koziorożców urodzonych w pierwszym dekanacie znaku. Dla was bardzo trudne będą czerwiec, lipiec i wrzesień. Niestety prawdopodobnie nie unikniecie rozstania.

Jednak ci z was, którzy urodzili się w drugim i trzecim dekanacie znaku, będą już po wielkich, sercowych porządkach i zaczną myśleć o ułożeniu sobie życia na nowo, zawiązaniu rodziny, bądź zamieszkaniu z wybranką lub wybrankiem serca. Odrobinę oddechu da ci sierpień, w trakcie którego możesz pokusić się, o krótką i niezobowiązująca przygodę miłosną.

WODNIK 21 stycznia - 18 lutego

Karta anielska - Archanioł Rafael

Czeka na ciebie dar uzdrowienia. Archanioł Rafael pragnie zaoferować ci możliwość uleczenia twojej duszy i ciała. Od ciebie zależy, czy zechcesz w tym procesie uczestniczyć. Nikomu nie można pomóc na siłę, ani na siłę go uzdrowić.

Możliwe, że twój proces leczenia się dotyczyć będzie nie tylko choroby fizycznej, ale przede wszystkim twojego ducha. W grę wchodzą twoje uzależnienia psychiczne i nałogi. Dzięki pracy z Archaniołem Rafaelem możesz dokonać cudu i wyjść z zaklętego kręgu. Powinieneś odstawiać męczące cię i hałaśliwe towarzystwo, tak abyś mógł usłyszeć i zobaczyć więcej. Cisza będzie twoim panaceum.

Rada - pal wokół siebie zielone świece, aby twoje pole bioenergetyczne miało siłę do zregenerowania jego braków i rozpoczęcia procesu uzdrawiania.

Horoskop miłosny

Nadszedł dla ciebie czas, od tak dawna upragnionej wolności. Teraz nic nie będzie ograniczać już Twoich marzeń o związku, w którym obie strony szanują swoją przestrzeń. Pobyt twojego opiekuna w znaku Barana, jak również inne sprzyjające ci układy, pomogą twojemu sercu zrealizować się uczuciowo. Bardzo dobre pod kątem satysfakcji partnerskiej będą dla ciebie miesiące od kwietnia do sierpnia. W tym czasie Wenus tworzy korzystny trygon z twoim znakiem zodiaku. Na twojej drodze będą stawać właściwe osoby, z którym będziesz mógł świetnie się komunikować. Generalnie trudny pod kątem partnerskim okres będziesz już mieć za sobą. Twój znak zodiaku opuścił Neptun, dlatego teraz twoje miłości będą prostsze i pozbawione takiej dozy cierpienia, jak do tej pory.

RYBY 19 lutego - 20 marca

Karta anielska - Archanioł Chamuel

W roku 2012 będziesz pracować Rybo nad miłością do siebie samej. Zazwyczaj jesteś bardzo altruistyczna i żyjesz po to, aby pomagać innym, a jednak czegoś ci brak. Archanioł Chamuel pragnie zwrócić twoją uwagę na to, że zaniedbujesz siebie i zapominasz o swoim sercu i jego potrzebach.

Nie ma szczęścia bez zaakceptowania swojego ciała i pokochania swojego wnętrza. To twoje duchowe zadanie na nadchodzący rok. Twoim udziałem staną się sytuacje, w których będziesz mogła zobaczyć, że jesteś wartościowa nie tylko ze względu na to co robisz, ale za to, że w ogóle istniejesz. Archanioł Chamuel w delikatny i pełen ciepła sposób uświadomi ci, że prawdziwa miłość do innego człowieka może wyjść tylko z serca osoby, która kocha siebie. Bardzo możliwe, że twoim następnym partnerem będzie ktoś, kto cię tego nauczy.

Rada - pal różowe świece w intencji przywołania do swojego życia kochającego partnera i daru samoakceptacji.

Horoskop miłosny

Rok 2012 zapisze ci się w sercu i pamięci na długo. Do tej pory mocno marudziłaś Rybo, zazwyczaj czując się niekochana, bądź odrzucana. W tym roku masz szansę, na przerwanie tego pasma sercowych porażek. Odważysz się na przełamanie rutyny. Ktoś, kto podoba ci się od dłuższego czasu, nagle okaże się być osobą, która jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy tylko chcieć.

Długa opozycja Marsa ze znaku Panny, która będzie oddziaływać na ciebie przez pół roku, obudzi twoje ciało. Do tej pory najważniejsze było dla ciebie spełnienie duchowe i emocjonalne. W tym roku zobaczysz, że nie mniej ważna jest również radość z miłości fizycznej. Samotne Ryby mają wielką szansę zakończyć go z obrączką na palcu, lub zaręczynowym pierścionkiem wyeksponowanym na dłoni.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje