Horoskop na 2012 rok

Nie wiesz, czego spodziewać się w nadchodzącym Nowym Roku? Jak ułożą się twoje plany miłosne, zdrowotne i finansowe? O wszystkich niespodziankach, jakie szykuje ci los, przeczytasz w specjalnie przygotowanych horoskopach na 2012 rok.

BARAN 21 marca - 20 kwietnia

Karta anielska - Archanioł Uriel

Przed tobą rok oczyszczania swojego życia siłą ognia prawdy. Archanioł Uriel otoczy cię opieką w trudnych dla ciebie momentach, kiedy będziesz musiał skonfrontować się z rzeczywistością.

W twoim życiu nawarstwiło się mnóstwo niejasności. Nierozwiązane problemy z dzieciństwa, fałsz w partnerstwie, obłuda w miejscu pracy - Archanioł Uriel pomoże ci rozprawić się z tymi obciążeniami. Jeżeli wyjdziesz tym zmianom na przeciw, będzie ci znacznie łatwiej. Wkrótce odzyskasz poczucie bezpieczeństwa.

Rada - często pal czerwone świece w intencji oczyszczenia źródła problemu.

Horoskop miłosny

W 2012 roku twoje życie uczuciowe będzie jak jazda na kolejce górskiej bez zapiętych pasów, albo taniec na beczce z prochem. Z jednej strony opozycja Saturna nakłaniać cię będzie do odpowiedzialności i wierności, z drugiej strony pobyt Urana w twoim znaku wrzuci w twoją głowę najbardziej szalone pomysły. Będziesz Baranie lawirować pomiędzy stałym związkiem, dłuższym romansem i całkiem przygodnym flirtem. Na pewno na sercową nudę nie będziesz narzekać. W pamięć zapadną ci szczególnie luty i marzec. W tych miesiącach twoje szaleństwo uczuciowe przybierze najmocniej na sile. Pamiętaj, że z porywów namiętności nie zawsze można zbudować coś trwałego. Słomiany ogień szybko się kończy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje