Horoskop na 2012 rok

STRZELEC 23 listopada - 21 grudnia

Karta anielska - Ofanim Rasiel

Anioły chcą przekazać ci informację o tym, że wokół ciebie panuje chaos i jazgot. Wiele mówisz i inni również wiele do ciebie mówią, nie przywiązując wagi do tego, co niosą ze sobą ich słowa.

Ofanim Rasiel chce zwrócić twoją uwagę na jakość języka, którym się posługujesz oraz na to, że słowom należy się szacunek. Czasami warto powiedzieć o kilkanaście słów za mało, niż wypowiedzieć o jedno za dużo. W roku 2012 czeka na ciebie lekcja werbalnej dyscypliny.

Cisza jest teraz dla ciebie nieoceniona. Jeżeli uda ci się wyjechać w jakiś mało uczęszczany i pełen spokoju zakątek, będzie to dla ciebie wielką nauką wsłuchiwania się w podszepty serca i intuicji. Stare porzekadło mówi, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Ten rok jasno ci to uświadomi.

Rada - pal srebrne świece, aby oczyścić swoją mowę z przyzwyczajeń, które ją kaleczą.

Horoskop miłosny

Twój opiekun czyli Jowisz, do 11 czerwca przebywa w znaku Byka, zatem możesz do tego czasu czuć się nieco przyblokowany. W skrócie będzie to wyglądać trochę tak, jakby były chęci, ale nie było okazji i środków do ich realizacji. Sytuacja zmieni się w połowie czerwca, kiedy Jowisz przejdzie do opozycyjnego znaku Bliźniąt. Wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie, aby zrealizować swoje uczuciowe marzenia.

W opozycyjnym znaku Bliźniąt od 3 kwietnia przebywać będzie także Wenus, zatem twój apetyt na miłość będzie ogromny. W przypadku tak zmasowanego wpływu planet, możesz stracić zdrowy rozsądek i działać w sposób sprzeczny z logiką. Nie wszystko musisz mieć natychmiast, czasami warto chwilę poczekać. Romanse z osobami, które są w związkach małżeńskich, rzadko kiedy mają szczęśliwy finał. Warto o tym Strzelcu pamiętać.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje