Reklama

Reklama

Jak być pożądaną?

Aby być atrakcyjną i pożądaną nie musisz się poddawać operacjom plastycznym, ani wydawać fortuny na stroje i kosmetyki. Najwięcej zależy od tego jak się zachowujesz.

Mężczyźni pożądają pożądanych

Wbrew pozorom panowie często nie mają własnego zdania na temat kobiecej urody. Za atrakcyjne uważają te panie, które... podobają się innym. Jeżeli jakaś dziewczyna jest powszechnie uważana za ładną mało który mężczyzna będzie miał odwagę zaprzeczyć, a już na pewno zwróci uwagę na tą, za którą ciągnie się sława piękności. Pamiętaj o tym i nigdy nie mów o sobie, że jesteś nieatrakcyjna, że nikomu się nie podobasz. Nie zareklamujesz się tym najlepiej, a branie na litość rzadko kiedy wychodzi na dobre.

Reklama

Reputacja po twojej stronie

Jeżeli nawet tłumy mężczyzn nie stoją w kolejce do ciebie, nie musisz się martwić. To, że mężczyźni pożądają pożądanych, mimo wszystko, możesz wykorzystać dla własnych celów. Wystarczy, że będziesz sprawiać wrażenie, że wielu chłopców się tobą interesuje. Twórz wokół siebie aurę osoby popularnej i na każdym kroku pokazuj, że masz powodzenie. Utrzymuj jak najwięcej przyjaźni z przedstawicielami płci przeciwnej i nie zrywaj znajomości z byłymi sympatiami. W tej grze mogą okazać się twoimi sprzymierzeńcami.

Mężczyźni rywalizują

Pamiętaj, że mężczyźni uwielbiają rywalizację. Jeżeli zasugerujesz,że konkurencja jest spora nie tylko wzbudzisz zainteresowanie, ale zmusisz upatrzonego mężczyznę do zdwojenia wysiłków. Takie sztuczki są znane kobietom od wieków. Siostra Napoleona, Paulina Bonaparte zawsze na balach skupiała wokół siebie grupę mężczyzn, a jeśli udawała się na spacer to obowiązkowo w towarzystwie więcej niż jednego mężczyzny. Podnosiła przez to swoją wartość w oczach innych.

Próżność i ambicja

Zdobyć obiekt pożądania wszystkich to nie lada gratka dla męskiej próżności i ambicji. Ale to nie jedyny powód, dla którego faceci zaczną się tobą interesować, kiedy tylko dasz do zrozumienia, że masz powodzenie. Wielu z nich pomyśli, że skoro masz tylu adoratorów to coś w tym musi być. Zapewne sami zechcą sprawdzić jakie twoje cechy działają jak magnes i zapragną poznać cię bliżej.

I to od ciebie będzie zależało jak potoczą się te znajomości.

I.G.

Przygotowano na podstawie książki Roberta Greene'a "Sztuka uwodzenia"

Nie zgadzasz się z autorem tekstu i chcesz wyrazić własne zdanie? Przeżyłaś coś ciekawego i chcesz podzielić się swoją historią?

Napisz list do Redakcji!

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje