Jak go nauczyć tego, co lubisz

Choć lubisz się z nim kochać, chciałabyś coś zmienić. Nie czekaj aż on sam się domyśli. Zacznij działać!

Wyobraź sobie, że bierzesz udział w ankiecie. Przeprowadzający ją pyta: czy jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego? Co odpowiadasz? W pierwszej chwili, że oczywiście tak. Ale potem pojawiają się wątpliwości. Niby jest dobrze, niby jesteś usatysfakcjonowana, ale... Po cichu marzysz o tym, by zmienić to i owo. Uświadamiasz sobie, że tak naprawdę chciałabyś, by było zupełnie inaczej.

Reklama

Dlaczego więc nic z tym nie robisz? Bo pewnie, jak większość z nas przyzwyczaiłaś się już to stałego scenariusza waszych sypialnianych przygód. Dawno przestałaś myśleć o tym, czego pragniesz. Koniec ze zgadzaniem się na taką sytuację! Seks to źródło prawdziwej rozkoszy, nieopisanej przyjemności, odprężenia, a nie wypadkowa wieczornej nudy i obowiązku. I nie ważne, czy jesteście razem rok czy trzydzieści lat. Najwyższy czas, by było tak jak chcesz!

Potrzebuję, by nasza gra wstępna była bardziej urozmaicona

Wymyśl scenariusz. Nie czekaj na jego inicjatywę. Pomyśl, jak chciałabyś, by wyglądała gra wstępna i realizuj swoje fantazje. Kiedy zaczniecie się całować i pieścić, nie pozwól, by wszystko potoczyło się jak zwykle. Szepnij mu czego chcesz, np. by pieścił twoje uda czy zrobił masaż karku. Sama zobaczysz jakie podniecające będzie dla ciebie to, że on spełnia twoje wszystkie życzenia.

Udawaj niedostępną. Kiedy on chce cię pocałować zbliż usta. Delikatnie muśnij jego wargi, ale nie pozwól się pocałować. Zacznij muskać jego policzek, szyję. Tak jakbyś uciekała od jego warg. Gdy chce cię rozebrać, pozwól mu na to, ale... zostań w bieliźnie. I nie zdejmuj jej dopóki nie będziesz wystarczająco podniecona.

Niech cię pieści, dotyka i doprowadzi do sytuacji, w której już nie będziesz mogła wytrzymać. Zabawa w "uciekanie" będzie stymulująca dla was obojga.

Chciałabym, by pieścił mnie dokładnie tak jak lubię

Bądź jego przewodnikiem. Usiądźcie na przeciwko siebie na łóżku. Weź jego rękę i prowadź ją po swoim ciele. Pokaż mu miejsca, w których lubisz być dotykana. Zacznij od twarzy i głowy. Naucz partnera erotycznej mapy twojego ciała. Przy okazji sama też zobaczysz, co sprawia ci przyjemność.

Możesz cicho mówić, czy ma dane miejsce głaskać czy uciskać. Potem może spróbować pieścić cię tam ustami i językiem.

Zabawcie się w ciepłozimno.Pamiętasz tę grę? Kiedy jest ci dobrze i on dotyka cię w sposób, jaki cię podnieca mów mu "ciepło", nawet "gorąco". Gdy oddala się od twoich erogennych sfer możesz zaalarmować go słowem "zimno". Będziecie się świetnie bawić. Dodatkowo też twój ukochany nauczy się, jak chcesz być pieszczona. Bez twojej pomocy to mu się nie uda.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Czekaj | partner | kochać

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje