Jak rozpoznać singla?

Johan Wahlbäck, twórca Singelringen, jadł kolację z przyjaciółką i dyskutowali o tym, jak to jest być singlem w dużym mieście. Doszli do wniosku, że trudno jest stwierdzić czy ktoś jest singlem czy nie. Osoby w związku małżeńskim, czy w stanie narzeczeństwa pokazują swój status pierścionkiem, a single?

article cover
materiały prasowe

Z definicji bycie singlem oznacza życie w pojedynkę, ale nie oznacza życia w samotności. Single mogą prowadzić bogate życie towarzyskie i często korzystają z tej możliwości. A że do wspólnego spędzania czasu wybieramy zazwyczaj ludzi, którzy prowadzą podobny styl życia, singiel potrzebuje innych singli. Młodzi samotnicy nudzą się kiedy rozmowa schodzi na temat wyboru najlepszych pieluch czy problemów związanych z ząbkowaniem. Natomiast chętnie korzystają z rozrywek, które raczej nie zainteresują znajomych z małymi dziećmi - wypady do klubów, nocne seanse, spektakle dla dorosłych. Singiel potrzebuje więc innych singli (czasami również dlatego, że wcale nie zamierza pozostać singlem na wieki, a jak wiadomo singiel plus singiel równa się para). Łatwo powiedzieć, ale jak odnaleźć innych "samotników" w miejskiej dżungli? Jak się rozpoznać? Twórcy Singelringen wpadli na prosty pomysł: wystarczy oznaczyć się obrączką!

Społeczność singli

Singelringen
materiały prasowe

Znak rozpoznawczy

Jasny turkusowy, akrylowy materiał złączony z solidnym sterlingowym srebrem próby 925 to znak rozpoznawczy - noszą go single, które chcą podkreślić swój stan cywilny. Charakterystyczne wycięcie w kształcie półksiężyca, które pozwala na przebłysk srebra, oznacza otwartość na nowe konwersacje, przyjaźnie i romantyczne związki.

Singelringen i gwiazdy

W Stanach Zjednoczonych z pierścionkiem widziano min. jurorkę amerykańskiego idola, artystkę Paulę Abdul, aktorkę i piosenkarkę Juliette Lewis, aktorkę Katie Holmes, Jennifer-Love- Hewitt.

Czy to jest modne?

Singelringen wprowadzono na rynek skandynawski w kwietniu 2005 roku. Do tej pory sprzedano 150 000 pierścionków w ponad 20 krajach. Szybko stał się bardzo popularny w Brazylii i Japonii - krajach wyznaczających trendy na całym świecie. Osoby z błękitną obrączką na palcu można tez spotkać w: USA, Kanadzie, Chinach, Hong Kongu, na Filipinach, w Singapurze, Pd Korei, na Tajwanie, Belgii, Finlandii, Francji, Szwecji, Szwajcarii, Hiszpanii, Ekwadorze, Meksyku. Pierścionki są sprzedawane również w Polsce.

Pomysł oznaczania za pomocą obrączki swoich przekonań i stylu życia rozszerza się na coraz to nowe kręgi. Przypominamy, że na rynku są też dostępne pierścienie czystości.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas