Reklama

Reklama

Jak spędzić cudowny czas w łóżku

Spraw, byś czas spędzony w łóżku z twoim partnerem mogła zaliczyć do najpiękniejszych chwil życia! Przyznawajcie sobie napiwki za ekscytujący seks.

Jeśli ty i twój partner zazwyczaj kochacie się po ciemku, możecie dla odmiany wnieść do łóżka trochę erotycznego światła. Wystarczy zwykła latarka. Spraw, by miejsce, w którym się kochacie było naprawdę ciemne, wówczas można oświetlać latarką poszczególne części ciała. Rozświetl te partie, które chcesz pobudzić językiem lub palcami: sutki, stopy, pępek, pośladki, krocze. Najpierw oświetlaj, później poliż. Możecie zagrać w taki sposób, że kobieta oświetla drogę, gdzie ona chciałaby, by mężczyzna ją pieścił. Latarka może zamienić seks w prawdziwą zabawę.

Reklama

Od oddechu do orgazmu

Jak wiesz, oddech jest bardzo ważny w kobiecej drodze do orgazmu, zdradzamy więc prostą i skuteczną metodę, która na pewno zaprowadzi cię do celu. To głęboki i intensywny oddech przez nos, podczas gdy usta zostają zamknięte. Ten rodzaj oddychania zwiększa stopień pobudzenia, pompuje także dużo tlenu do krwi. W taki prosty sposób, możesz zwiększyć swoją ochotę na seks. To także metoda, która doda ci energii w łóżku. Twoje oddychanie powinno być rytmiczne, silne i regularne, powinno trwać około minuty. Ćwiczenia oddechowe możesz stosować przed stosunkiem i w trakcie.

Kobieta na szczycie

Wiele kobiet uwielbia ujeżdżanie partnera. To pozycja, w której kobieta jest na górze i może dominować - idealna dla kobiet, które lubią ustalać własny rytm podczas seksu. W czasie stosunku partner może pobudzać sutki partnerki.

Jeśli ta pozycja ci się znudzi a nie masz jeszcze orgazmu, masz dwie opcje. Pierwsza: nachyl się a ręce partnera połóż na pośladkach. W ten sposób ty możesz pieścić jego penisa, a on może ręczne pobudzić twoją łechtaczkę. Inna opcja: opierasz się na rękach nad partnerem, wówczas twoje piersi znajdują się nad jego ustami. Obie pozycje pobudzają twoją pochwę mocniej, co oznacza, że możesz szybciej i łatwiej osiągnąć orgazm.

Jeśli masz ochotę i jesteś wystarczająco wysportowana, możesz spróbować stosunku analnego w takiej samej pozycji . Partner będzie mógł wówczas pobudzić twoją pochwę palcami lub wibratorem. To oznacza, że możesz mieć większą przyjemność z podwójnej penetracji.

Śpijcie nago

To rada najlepsza na lato, kiedy w mieszkaniu jest ciepło i nie ma potrzeby zakładać piżamy. Śpijcie nago tak, by poczuć swoje ciała. Nawet, jeśli będziesz zmęczona, poczujesz przypływ seksualnej energii i będziesz miała ochotę na seks.

Możecie zagrać w erotyczną grę, jeśli macie na to ochotę i , np. udawać nieznajomych, którym ukradziono ubrania i znaleźli się we wspólnym namiocie. Dotykanie nagiego ciała partnera jest doskonałą grą wstępną. Jeśli masz problem z całkowita nagością, pozostawcie tylko bieliznę.

Czas spędzony w łóżku przed zaśnięciem może być gorący.

Dowiedz się więcej na temat: partner | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje