Reklama

Reklama

Jak sterroryzować faceta?

Od przymilnych próśb po ciche dni, od kokieteryjnego zachęcania po szlaban na seks. Arsenał środków, które mają ukształtować idealnego mężczyznę, wydaje się niewyczerpany. Kobiety nie mają wątpliwości: mężczyzn doskonałych się nie spotyka - idealnego partnera trzeba sobie wychować.

- To prawdziwe tortury. Robię wszystko, aby skrócić męki choć o 5 minut, spóźnianie się to jedyna forma oporu jaka mi pozostała - 28-letni Adam nie opowiada o pracach przymusowych, ani nawet o wizycie u dentysty. Prawdziwe katusze przeżywa na najzwyklejszym kursie tańca, na który zapisał się z własnej woli namówiony przez dziewczynę. Panowie nigdy nie garnęli się do tańca, a w wielu środowiskach mężczyzna, który z chęcią ruszał na parkiet, był uważany za zniewieściałego. Popularna instrukcja "jak nie być gejem" za główne przykazanie miała: "pod żadnym pozorem nie tańcz!".

Reklama

Prawdziwy mężczyzna nie tańczy

Kiedy programy telewizyjne w rodzaju "Taniec z gwiazdami" czy "You can dance" osiągnęły szczyty popularności, kobiece marzenia o wspólnym wirowaniu na parkiecie również sięgnęły zenitu. Upór i determinacja - to dzięki nim rzeszom dziewczyn udało się zaciągnąć swoich partnerów do szkół tańca, gdzie z kwaśnymi minami szurają nogami mamrocząc pod nosem "raz, dwa, trzy, obrót".

- Bardzo jej na tym zależało, więc się zgodziłem, ale okazuje się, że to nie ma końca. Kursy kolejnych stopni ciągną się w nieskończoność. Nie tylko muszę tam chodzić dwa razy w tygodniu, ale jeszcze ćwiczyć w domu, a i tak pozostaję w tyle na tle grupy - zwierza się Adam. Jego dziewczynie poszło gładko, ale internetowe fora roją się od rozpaczliwych postów: "Pomocy! Muszę zaciągnąć pewnego opornego faceta do szkoły tańca, w dodatku przekonać go, że taniec nie jest katorgą, tylko całkiem przyjemnym zajęciem..." - pisze Marusia.

Tylko jak to zrobić? Metod jest kilka.

Podstęp, szantaż, wymuszenie

- Niektóre kobiety szukają idealnego mężczyzny, nie rozumieją, że z mężczyzny trzeba dopiero zrobić ideał - mówi Anna, która jest mężatką od 5 lat. Anna stosuje brutalne metody: - Mężczyzna musi mieć cały czas świadomość, że jesteś w każdej chwili gotowa od niego odejść - mówi. - I rzeczywiście musisz być na to gotowa. Wtedy, jeżeli cię kocha, zrobi wszystko co będziesz chciała - dodaje.

Jednak większość kobiet ani nie chce, ani nie potrafi stawiać sprawy na ostrzu noża. Stosują bardziej subtelne, co nie znaczy, że mniej skuteczne strategie.

- Chciałam żeby mój mąż zadbał o siebie, ale namówienie go na wizytę u kosmetyczki graniczyło z cudem - opowiada Ola. - Musiałam uciekać się do podstępu: podczas urlopu wmówiłam mu, że zabiegi są wliczone w cenę, tymczasem zapłaciłam za nie ekstra. Wszystko było ukartowane. Wiedziałam, że ten chytrus nie mógłby nie skorzystać z gratisu, choćby to była lewatywa - mówi ze śmiechem.

Od przymilnych próśb po ciche dni, od kokieteryjnego zachęcania po szlaban na seks. Arsenał środków, które mają ukształtować idealnego mężczyznę wydaje się niewyczerpany. Ale zdarza się, że to nie wystarcza...

- Potrafię wiele wymusić na moim chłopaku, ale to mnie nie satysfakcjonuje - zwierza się Joanna. - Chciałabym, żeby on wszystko o czym marzę robił sam, ze swojej inicjatywy.

O czym marzą kobiety?

Tym czasem marzenia kobiet pozostają dla mężczyzn na ogól nieodgadnione. A kiedy są jawne bywają trudne do przełknięcia.

- Na ogół godzę się na wszystko, ale kiedy moja dziewczyna zażądała, żebym golił okolice intymne, sprawa mnie przerosła - opowiada Rafał. - Próbowałam jej wytłumaczyć, że czułbym się jak homoseksualista, ale ona odparowała, że mogę zapomnieć o seksie oralnym - dodaje.

Dowiedz się więcej na temat: Arsenał | szlaban | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje