Reklama

Reklama

Jak zadowolić mężczyznę?

Nie czujesz się zbyt mocna w seksie oralnym i innych wyrafinowanych pieszczotach? Mamy dla ciebie kilka rad, które pomogą ci nabrać pewności siebie i poprawić twoje życie seksualne.

Mężczyźni są wzrokowcami

Reklama

Mężczyźni są z reguły uważani za bardziej wrażliwych na bodźce wzrokowe. Pamiętaj o tym i postaraj się wykorzystać tę wiedzę. Twoja aparycja jest wspaniałą bronią, dzięki której możesz go kusić i podniecać.

Przyjmowanie śmiałych i kuszących póz oraz uwodzicielskie zachowanie może być doskonałym sposobem na rozbudzenie w nim pożądania. Wystarczy ubrać się seksownie, a bieliznę zrzucać w ponętny sposób.

Jeżeli chcesz, aby twój kochanek jadł ci z ręki nie zapominaj też o pochwałach. Powiedz mu, że podoba ci się jego ciało i sposób w jaki cię pieści. Komplementuj jego penisa. Okaż swojemu partnerowi, jak bardzo doceniasz jego organ seksualny. Mężczyźni uwielbiają tego słuchać. Niektórzy z nich są szczególnie wrażliwi jeżeli chodzi o wymiary swojego członka , które utożsamiają ze zdolnością do zaspokojenia kobiety.

Również podczas gry wstępnej mężczyźni z reguły wolą, aby partnerka skoncentrowała się na penisie i nie są tak bardzo zainteresowani pieszczotami całego ciała. Panie zazwyczaj z doświadczenia wiedzą, jak obchodzić się ze swoim mężczyzną.

Jednak nawet jeżeli brakuje im takiego doświadczenia, również nie stoją przed nadto trudnym zadaniem. Doświadczony i świadomy swojej wartości mężczyzna z chęcią wytłumaczy swojej partnerce, jaki rodzaj pieszczot lubi.

Warto też pamiętać, że panowie doceniają przede wszystkim namiętność i oddanie, a nie jakąś określoną technikę. W rzeczywistości łatwo jest ich zaspokoić.

Mężczyźni lubią zdecydowanie, ale nie brutalność

Typowy błąd jaki popełniają niedoświadczone kobiety to chwytanie penisa pełną dłonią bez żadnego nawilżenia i gwałtowne szarpanie. O wiele lepiej jest ująć penisa palcami i delikatnie poruszać w górę i w dół, nadając ruchom określony rytm. Najlepiej zaczynać powoli a potem stopniowo przyspieszać. Dobrze jest zadbać o odpowiednie nawilżenie (można użyć np. śliny).

Po początkowej fazie pobudzania, można ustawić się twarzą do mężczyzny i pieścić jego penisa obiema rękami. Odsłonięte piersi będą dodatkowo podniecać mężczyznę.

Można też użyć jednej dłoni do uchwycenia podstawy członka i delikatnego pieszczenia jąder, a drugiej do stymulowania bardzo wrażliwej główki. W ten sposób zapewni się swojemu partnerowi urozmaicone i różnorodne doznania. Dodatkowym bodźcem może być pocieranie o biust.

Jeżeli takie pieszczoty mają służyć jako element gry wstępnej i poprzedzać penetrację, partnerka powinna zwrócić uwagę na to, aby mężczyzna nie ejakulował zbyt szybko. Jeżeli on sugeruje, że powinnaś zwolnić lub zatrzymać ruch, powinnaś wziąć to na poważnie. Partnerzy w długotrwałych związkach potrafią zazwyczaj przewidzieć zbliżający się orgazm.

Każda kobieta może nauczyć się powstrzymywać ejakulację swojego partnera. Jeżeli widzi, że zbliża się on do orgazmu może palcami, z wyczuciem, uciskać postawę penisa

Mężczyźni uwielbiają seks oralny

Spójrz na seks oralny jako na wyraz miłości a nie coś, co musisz zrobić. Oczywiście wstępnym warunkiem jest to, żeby twój mężczyzna ładnie pachniał i był czysty. Najlepszy sposób na rozpoczęcie gry, to całowanie główki penisa, możesz też lizać jego trzon, a następnie przejść do imitowania penetracji. Unikaj dotykania penisa zębami. Seks oralny może stanowić element gry wstępnej lub prowadzić do orgazmu twojego partnera. To jakie zakończenie wybierzecie, zależy tylko od was.

Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje