Reklama

Reklama

Jakich bodźców potrzebujesz w łóżku?

Spektrum naszych doznań i potrzeb seksualnych jest szersze, niż sądzi większość z nas. Czasami zaskakuje nas intensywność dzikiego seksu bez żadnej gry wstępnej, który nie wiadomo, jak i kiedy przepala wszystkie bezpieczniki w naszych umysłach.

Kiedy indziej wyczekujemy odpowiedniej chwili wieczoru i rozkręcamy spiralę pożądania winem, aromatem przekąsek i tańcem. A bywa, że rodzą nam się w głowie pomysły na seks przyprawiony tak ostro, że zastanawiamy się, czy nie powinniśmy "wyhamować".

Tak w seksie, jak i w jedzeniu, jedno jest pewne: potrzebujemy urozmaicenia. Problem w tym, że rzadko, zwłaszcza w stałym związku, zadajemy sobie trud przygotowania gruntu pod to, by zapewnić sobie i drugiej stronie prawdziwą rozkosz seksualną. Tymczasem świat niezliczonych bodźców seksualnych stoi otworem - czeka na ciebie i na twoją drugą połówkę. To świat, który zdecydowanie powinniśmy otwierać i poznawać. Tylko od nas zależy, jaki koloryt ma nasze życie seksualne, czy jest ożywione czy nie i czy wprowadzamy w seks nowe stymulujące akcenty.

Reklama

52 recepty na nieziemski seks

Namiętność z natury nie jest stworzona po to, by trwać. Dlatego jeśli chcesz cieszyć się udanym życiem seksualnym w stałym związku, musisz ciągle podbijać tę piłeczkę. Znana australijska sekspertka Gabrielle Morrissey podaje znakomitą receptę, a właściwie 52 recepty na nieziemski seks. Układa je w pomysły dla niej i dla niego. Przekazuje w nich tyleż fantazji, co i wiedzy o seksualności kobiety i mężczyzny.

To lektura uświadamiająca mężczyznom, dlaczego seksualności kobiety nie włącza się pstryknięciem palcami. Zaś kobietom Morrissey uświadamia, jak bardzo mężczyźni potrzebują silnych stymulatorów i tego, by kobieta okazywała im zaangażowanie seksualne.

Przeczytaj fragment książki Gabrielle Morrissey dopiero co wydanej w Polsce pod tytułem Seks dobre przyprawiony: 52 zmysłowe i pikantne przepisy na namiętny seks przez cały rok.

Kiedy dosięgnie Cię strzała Amora?

Wyślij SMS o treści: AMOR.(wipisz datę urodzenia) pod 72020

np. AMOR. 01091973

Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto

Wydawnictwo Laurum
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje