Reklama

Reklama

Kobiety częściej wierzą w miłość na całe życie

Aż 67 procent kobiet wierzy, że istnieje miłość na całe życie - wynika z najnowszych badań.

 Panowie są znacznie bardziej sceptyczni i w wielkie uczucie wierzy jedynie 33 procent z nich... Jedno jednak łączy kobiet i mężczyzn: praktycznie wszyscy marzą o takiej miłości.

Trzeba się dotrzeć

Eksperci twierdzą, że nie chodzi w niej tylko o szczęście, ale by znaleźć takiego partnera trzeba obrać również odpowiednią strategię. Nie od razu rozpoznaje się bowiem miłość na całe życie. Czasami ludzie muszą się dotrzeć nawet wówczas, gdy są sobie przeznaczeni.

Wierzą zawszeAż 74 procent kobiet, które są z kimś związane, wierzy, że to właśnie ten mężczyzna na całe życie. Nie ma znaczenia, czy są już z nim po ślubie, czy są z partnerem zaledwie miesiąc. Za każdym razem są pewne, że to właśnie on.Ponad połowa singielek - 54 proc. - otwarcie mówi o tym, że gdzieś jest ich druga połówka i to tylko kwestia czasu, kiedy się spotkają. 77 procent ankietowanych uważa, że spełnienie w miłości jest podstawą szczęścia w życiu. I nie ma znaczenia, czy obecnie znajdują się w związku, czy nie.

Harmonia w codzienności


Na pytanie, co znaczy dla nich spełnienie w miłości aż 65 proc. oceniło, że najważniejsza jest harmonia w codzienności i wzajemne wsparcie w każdej sytuacji. Badania przeprowadził instytut badania opinii publicznej w Allensbach. Wzięło w nich udział ponad 10 tys. osób.

ReklamaPAP life
Dowiedz się więcej na temat: Miłość | para

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy