Reklama

Reklama

Kobiety wolą prawiczków!

Podczas, gdy coraz więcej panów uważa dziewictwo za zabobon, kobiety zaczynają doceniać smak "nienadgryzionych jabłek".

Według stereotypów kobiety wolą mężczyzn starszych i bardziej doświadczonych. O męskiej cnocie mówi się rzadko, a niektórzy chłopcy wręcz wstydzą się do niej przyznać. Zdarza się, że opowiadają fantastyczne historie o swoim pierwszym razie, aby tylko ukryć fakt, że mają go jeszcze przed sobą. Tymczasem nie ma się czego wstydzić, wiele kobiet ceni sobie właśnie prawiczków.
Mężczyzna zużyty

Mój poprzedni partner był po prostu znudzony seksem - zwierza się Magda - chciał ciągłych eksperymentów, aby, jak to nazywał "ubarwić nasze życie erotyczne". Efekty były mizerne. Dla niego wszystko to już było, a ja czułam się sfrustrowana. Czułam, że nie jestem w stanie sprostać jego oczekiwaniom, że ciągle jestem porównywana z innymi. Ciągle musiałam grać "dobrą w łóżku", ta rola nie bardzo mi odpowiadała. Rezultat był taki, że żadne z nas nie było zadowolone. Teraz spotykam się z chłopakiem dla, którego byłam tą pierwszą i odżyłam. Nie muszę nikogo udawać. Mój partner potrafi cieszyć się ciałem i naszymi codziennymi łóżkowymi odkryciami. Drobne nieporadności nawet mnie cieszą, bo wiem, że nadmiar "techniki" też może być zgubny Można powiedzieć, że przeżywam to na nowo, tak jak gdyby dla mnie też były to początki. - Magda zasugerowała swojemu chłopakowi, że on też jest jej pierwszym kochankiem. Jest przy tym pewna, że on jej nie okłamał i że jest jego pierwszą.

Reklama

Polowanie na prawiczka

Podczas gdy niektóre kobiety po prostu trafiają na prawiczków, inne urządzają regularne polowania. - Niektórzy myślą, że prawiczków można spotkać jeszcze tylko w gimnazjach - opowiada Ela - nic bardziej błędnego. Na mojej uczelni jest mnóstwo dwudziestokilkuletnich prawiczków i jestem pewna , że gdyby odpowiednia kobieta się nimi nie zainteresowała, to pozostaliby tacy do końca życia. Może niektórzy uznają ze przesadzam, ale uważam, że jestem w stanie rozpoznać prawiczka na odległość. Zresztą, męskie dziewice to chłopcy po prostu mądrzejsi - nie spędzili połowy życia na uganianiu się za spódniczkami.

Ela docenia nie tylko walory umysłowe prawiczków, w końcu mężczyźni nie głupieją po odbyciu pierwszego stosunku, podoba jej się sama sytuacja: - to daje mi pełną przewagę, poczucie panowania nad sytuacją. Ja wiem o co w tym wszystkim chodzi, a oni nie i to mnie właśnie podnieca.

Na takich podstawach trudno jest zbudować jakikolwiek związek. - Nie martwi mnie to - mówi Ela i dodaje: - ktoś może pomyśleć, że to przedmiotowe traktowanie, ale tak naprawdę to obie strony są zadowolone.

Czy zatem panowie powinni przestać opowiadać o swoich podbojach i liczyć na to, że urzekną partnerki swoją niewinnością? Specjaliści powątpiewają: - Sytuacje, w których kobiety preferują mężczyzn bez doświadczenia seksualnego należą do wyjątków. Zdarza się to w przypadku pań, które mają tendencje do przewodzenia lub dominacji - twierdzi seksuolog dr Wiesław Ślósarz. Ale dziewczyny powoli odkrywają zalety prawiczków i coraz częściej można usłyszeć: jak sobie chłopaka wyedukujesz, tak potem masz!

Izabela Grelowska

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dziewictwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje