Reklama

Reklama

Kochanka ojca to moja koleżanka!

Moja mama o niczym nie wie albo tylko udaje, ponieważ ciężko nie zauważyć dziwnego zachowania mojego ojca. Ja dowiedziałam się o tym przez przypadek. Niestety, to ja poznałam tatę z Aśką.

Dziewczyna jest w moim wieku, czyli ma 21 lat. Razem studiujemy zarządzanie. Poznałyśmy się już w liceum, chodziłyśmy do równoległych klas. Nie przyjaźnimy się, ale ze względu na ten sam kierunek studiów spędzamy ze sobą coraz więcej czasu. Zaprosiłam ją do siebie przed egzaminem, ponieważ miałyśmy się razem uczyć.

Reklama

Joanna jest naprawdę ładną dziewczyną. Nienaganną figurę podkreśla obcisłymi ubraniami, najczęściej odsłania także swoje szczupłe nogi. Ma długie, kręcone brązowe włosy i niebieskie oczy. Niestety, nie jest zbyt mądra. Nie wiem o czym mój tata mógłby z nią rozmawiać, ponieważ jej głównymi zainteresowaniami są moda, zakupy, makijaże i show biznes. Problem w tym, że za wszystkie jej zachcianki płaci mój ojciec.

Kiedy Aśka po raz pierwszy przyszła do mojego mieszkania, ojciec akurat siedział w salonie. Przedstawiłam mu koleżankę. Ku mojemu zdumieniu ona zaczęła z nim flirtować. Od razu przeszła mi ochota na naukę. Jednak wtedy nie zdawałam sobie sprawy z powagi sytuacji. Po jej wyjściu poszłam do łazienki. Później okazało się, że w tym czasie ojciec przeglądnął moje kontakty w telefonie komórkowym i przepisał jej numer. Nie mogłam w to uwierzyć!

Od tamtego spotkania mój ojciec dziwnie się zachowuje. Tajemnicze sms-y i telefony, ciągłe nadgodziny w pracy albo spotkania z kolegami. Od razu się zorientowałam, że mój tata ma kochankę. Wiedziałam, że rodzice wiele razy rozmawiali o rozwodzie, ale jakoś wszystko się ułożyło . Myślałam, że tym razem będzie tak samo. Oni przez cały czas udają, że ich małżeństwo jest idealne. Nawet przede mną, a przecież nie jestem już małą dziewczynką.

Moja mama obecnie przebywa w sanatorium. Ja wyjechałam na kilka dni ze znajomymi do domku mojego kolegi. Aśka miała jechać z nami, ale w ostatniej chwili zadzwoniła, że zachorowała i nie może przyjechać do nas. Niestety, w trzecim dniu naszego pobytu ja też się źle poczułam. Postanowiłam wrócić do domu wcześniej. Kiedy przyjechałam do mieszkania, zastałam w nim Aśkę z moim ojcem. Całowali się, a on ją rozbierał. Nie mogłam w to uwierzyć. Oczywiście mój tata zaczął tłumaczyć mi, że to nie tak jak myślę. A niby jak? Joanna tylko popatrzyła na mnie z uśmiechem. Byłam tak zdenerwowana, że zamknęłam się w swoim pokoju i płakałam. Chciałam porozmawiać z ojcem na ten temat, ale on mnie zaczął unikać. Nigdy nie ma dla mnie czasu. Moją koleżankę poprosiłam, żeby nie niszczyła małżeństwa moich rodziców, ale ona zaczęła się śmiać. Powiedziała mi, że mój ojciec daje jej wszystko, co chce. Kupuje jej nowe ubrania, buty, biżuterię i mimo wieku jest świetny w łóżku. Nie mogłam uwierzyć, że jest taka bezczelna.

Zastanawiam się, co mam zrobić. Czy powinnam powiedzieć mamie? Ona wciąż go kocha, a nie chcę jej niepokoić. Wiem, że powinna wiedzieć, jednak tak bardzo nie chcę patrzeć na jej cierpienie. Zupełnie się pogubiłam. Nie wiem, jak zakończyć ten romans. Pomóżcie! Proszę, doradźcie, co mam robić.

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: Ojców | ojciec | kochanka | koleżanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje