Reklama

Reklama

Kolory a mężczyźni

Twój stosunek do kolorów zielonego, fioletowego i pomarańczowego odzwierciedla twoje pragnienia, potrzeby i cele, jakie chcesz w związku osiągnąć. Pokazuje, w jaki sposób twój typ osobowości przyciąga mężczyznę i powoduje, że się z nim związujesz.

Spójrz na kolory: pomarańczowy, zielony, fioletowy. Wybierz spośród nich ten, który ci najbardziej odpowiada, na który lubisz patrzeć. Niekoniecznie musi być to kolor, w jaki się ubierasz, bądź urządzasz wnętrza.


Jeśli wybrałaś zieleń...

Spotykając po raz pierwszy mężczyznę zachęcasz go od razu do tego, by mówił o sobie i swoim życiu. Sprawiasz, że czuje się przy tobie wygodnie i komfortowo. Wyczuwa wsparcie, jakie mu dajesz.

Łatwo jest ci ocenić od początku, co jest ważne dla mężczyzny. Zaufaj swemu instynktowi i wykorzystaj swoją umiejętność słuchania rozmówcy, by odkryć i zrozumieć, czego mężczyzna oczekuje od związku i czy ma na taki z tobą ochotę.

Reklama

Dużą wagę przywiązujesz do inteligencji partnera. Właściwie działa ona na ciebie jak afrodyzjak, pobudza twoją ciekawość i chęć głębszego poznania.

W końcu, gdy jesteś pewna swego bezpieczeństwa, wychodzisz za mąż, zakładasz rodzinę, rodzisz dzieci i nieustannie troszczysz się o relację z partnerem. Ten, którego wybrałaś, stanowi dla ciebie ostoję bezpieczeństwa i stabilizacji. Kobiety, które wybrały zieleń poślubiają stabilnych facetów.

Jeśli wybrałaś fiolet...

Wybierając tę barwę, wskazujesz na to, że pociąga cię energia mężczyzny, ale tak naprawdę najlepiej ci będzie z mężczyzną, który uspokoi cię, ukoi nerwy i sprawi, że poczujesz się w zgodzie ze sobą.

Twój entuzjazm sprawia, że mężczyzna czuje się w twojej obecności pozytywnie doładowany. Spodziewa się, że jego życie przeżyte z tobą będzie bardziej ekscytujące, że macie przed sobą nieograniczone możliwości satysfakcjonującego związku. Jesteś lojalna i wierna, a związek stanowi dla ciebie poważne zobowiązanie, o które należy dbać.

Ewentualną decyzję o zamążpójściu podejmujesz kierując się wyglądem partnera. Te, które wybrały fiolet poślubiają przystojniaków.

Jeśli wybrałaś pomarańcz...

Twoja charyzmatyczna, pełna uczucia natura jest tym, co zdobywa mężczyznę. Nie unikasz dotyku, dzięki niemu poznajesz prawdę o sytuacji i związku. To twój sposób na pokazanie, że słuchasz i droga ci jest osoba rozmówcy.

Wchodzisz w związek małżeński kierując się intelektem. Dzielisz życie z mężczyzną, który jest zdolny i sprytny. Budujesz relację z kimś, kto może cię wielu rzeczy nauczyć. "Pomarańczowe" poślubiają mądrych mężczyzn. I najczęściej jest to związek na całe życie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kolory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje