Reklama

Reklama

Kup sobie rozkosz...

W wielkich miastach zapanowała moda na korzystanie z agencji towarzyskich. Zapracowane singielki coraz częściej korzystają z usług kochanków na jedną noc. Nie mają czasu na związki - w ten sposób radzą sobie z łóżkową samotnością.

Seks za pieniądze do niedawna kojarzył się głównie z męską częścią populacji. Przybytki rozpusty pojawiły z myślą właśnie o nich. Jednak powstały w zupełnie innej rzeczywistości. Dziś kobiety niejednokrotnie same decydują się na dorabianie sobie w ten sposób, będąc ekskluzywnymi i drogimi nałożnicami bogatych klientów. I odwrotnie przystojni, zadbani do szczytu możliwości panowie stają się sposobem na łóżkowe przyjemności kobiet.

Reklama

Agencja jak pub

Zwiększa się liczba mężczyzn, którzy odreagowują stresy wielkomiejskiego życia korzystaniem z usług "pracownic" agencji towarzyskich. Popularne zalewanie robaka w piątkowy wieczór odchodzi do lamusa. W świecie, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, seks zaczyna być traktowany, jak jeszcze jedna przyjemność, po którą wystarczy zadzwonić - a dowiozą, albo pójść i kupić, jak czekoladkę... Konsumujemy, zaspokajamy uczucie głodu, a po jakimś czasie nawet nie pamiętamy, co zjedliśmy - najważniejsze, że zniknął głód.

W dobie szeroko pojmowanego równouprawnienia, kobiety zaczynają podchodzić do spraw łóżkowych w inny sposób, niż ich mamy, a całkiem podobny do męskiego punktu widzenia. Powoli zaczynają oddzielać miłość od seksu. I tak już co piąta Polka traktuje seks bez miłości, jako coś całkowicie naturalnego - wynika z raportu o seksualności mieszkanek naszego kraju, przeprowadzonego na zlecenie Polskiego Leku. Robią kariery i żyją na najwyższych obrotach, ale pozostają kobietami - mają swoje potrzeby. Nie wstydzą się tego i coraz częściej nie boją się sięgnąć po deficytowy towar. Nastawiając się na kilka chwil uniesienia w towarzystwie mężczyzny spełniającego wszystkie zachcianki. Przy świadomości, że po wszystkim zniknie z jej życia.

Dowiedz się więcej na temat: singielki | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje