Reklama

Reklama

Mój facet nie ma ochoty na seks. Jak go namówić?

Taka sytuacja zdarza się co jakiś czas w (prawie) każdej sypialni. Ty masz na niego ochotę i sporo obiecujesz sobie po dzisiejszej nocy. On w kilku słowach pozbawia cię złudzeń: ten wieczór zamierza przespać, albo spędzić sam na sam z serialem.

Jak więc namówić na seks faceta, który nie ma na niego ochoty? I czy jest to w ogóle możliwe?

Reklama

Facet zawsze ma ochotę na seks. A kobiecie nie wypada go inicjować. Te dwa stereotypy nie przynoszą sprawie niczego dobrego, prowadzą tylko do niepotrzebnych napięć i frustracji w związkach. Jak więc wziąć sprawy w swoje ręce i namówić go na odrobinę przyjemności? Oto kilka sposobów.

Nie zmuszaj i nie narzekaj

Nie chce? Ma swoje powody i prawo do takiego zachowania - to podstawowa zasada. Nie wyśmiewaj go, nie zawstydzaj, nie rób głupich uwag. Ze zmuszonego do seksu faceta nie będzie dobrego kochanka.

Masz ochotę? Powiedz mu o tym?

Takie wyzwania zwykle robią na facetach wrażenia, wbrew pozorom oni także lubią być zdobywani i uwodzeni. Dlatego, zamiast pielęgnować w sobie urazę i rozmyślać, czy z nim nie dzieje się aby coś niedobrego, powiedz mu, że o niczym dziś bardziej nie marzysz, niż o jego towarzystwie w sypialni. Albo daj mu to do zrozumienia w fantazyjny sposób...

Zrób coś inaczej niż zawsze

Wybij go z nudnej rutyny i spraw, żeby zwrócił na ciebie uwagę. Zainwestuj w fikuśną bieliznę. Namów go na wspólne oglądanie filmu dla dorosłych. Opowiedz, o swoich fantazjach. Sama wiesz najlepiej, która z tych rzeczy sprawi, że nie pozostanie na ciebie obojętny.

Postaw na czułość

Usiądź obok, przytul się, pomilczcie we dwójkę. Albo przeciwnie, zapytaj go, co u niego słychać. Może jest zmęczony? Może czymś się martwi? Ma ci do powiedzenia coś ważnego? Albo przeciwnie, woli pogadać o bzdurach? Z takiej pogawędki może wyniknąć dużo dobrych emocji. I niezły seks!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje