Reklama

Reklama

Mój facet unika seksu

Jestem z Wojtkiem już dwa lata. Do tej pory było nam cudownie, ale od kilku miesięcy on rzadko się ze mną kocha. Czasami nawet raz w miesiącu. Mam tego dość.

Uwielbiam seks. Mój mężczyzna sam mnie nauczył kochać się tak, jak powinna każda kobieta. Odkąd go znam, nie myślę o żadnym innym facecie, tylko o nim. Chcę, by znów się mną zainteresował w ten sposób. Seks raz na miesiąc mi nie wystarcza.

On brak zainteresowania seksem tłumaczy tym, że dużo pracuje i nie ma sił. Uważa, że powinnam to zrozumieć, ale ja właśnie nie rozumiem!

Ile razy czytam i słyszę od kolegów "moja żona ciągle ma wymówki", śmieją się nawet, że zawsze ich żony bolą głowy. Ja taka nie jestem, wręcz przeciwnie, to on ciągle szuka wymówek. Wiem, że jestem atrakcyjna. Wiem, że on też, ale tak przecież nie można. Nie jesteśmy ze sobą 20 lat lecz dwa, więc co będzie za kolejne dwa?

Reklama

On mnie nie rozumie, może wy tak, pomóżcie...

samotna

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje