Reklama

Najlepsza pielęgnacja dla Mam

Nie ma wielu okazji w ciągu roku, aby podziękować mamom za wsparcie i uczucia, którymi nas obdarzają, więc gdy nadchodzi Dzień Matki, chcemy podarować im coś wyjątkowego. Coś, co posłuży im przez długie lata, a jednocześnie będzie funkcjonalne i przydatne na co dzień. Idealnie, gdyby było eleganckie, a przy tym cieszyło oko niebanalnym designem. Te cechy łączą w sobie urządzenia z nowego portfolio produktów marki Braun.

Jeśli Twoja mama na bieżąco śledzi trendy w pielęgnacji, warto zastanowić cię nad depilatorem Braun Silk-épil 9 Flex, który kilka miesięcy temu pojawił się na rynku. Jest to pierwszy na świecie depilator mechaniczny z w pełni elastyczną głowicą, bez problemu utrzymującą kontakt ze skórą i płynnie dopasowującą się do konturów ciała. Idealnie sprawdzi się dla mamy, która oprócz walorów użytkowych, ceni także elegancki design. 

W zestawie znajduje się wiele wymiennych nasadek. Pozwolą one jednym ruchem zmienić depilator np. w szczoteczkę peeligującą. W wybranych zestawach wraz z depilatorem znajdziemy urządzenie do pielęgnacji twarzy Braun FaceSpa. Całość idealnie nadają się do spakowania w podróż dzięki dołączonemu, eleganckiemu etui. Cena sugerowana: 999 zł

Reklama


Braun Silk-expert Pro 5 to absolutnie bezpieczne urządzenie do depilacji IPL twarzy i ciała wyposażone w rewolucyjną technologię SensoAdapt™, która sama dostosowuje moc impulsu świetlnego do kolorytu skóry. W zestawie każda mama znajdzie precyzyjną nasadkę przeznaczoną do depilacji mniejszych obszarów ciała. Urządzenie jest bardzo wydajne - zapewnia aż 400 000 błysków, co odpowiada zabiegom na całe ciało przez 22 lata. Ten depilator IPL docenią szczególnie zabiegane mamy, gdyż szybkość działania pozwala np. na depilację łydek w zaledwie 5 minut! Cena sugerowana w zależności od modelu od 1859 do 1999 złotych

Procter & Gamble

P&G posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Są to m.in: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Downy®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com/pl_PL/, aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.

 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy