Reklama

Reklama

Najskrytsze marzenia seksualne kobiet

Potocznie uważa się, że to wyłącznie mężczyźni fantazjują o seksie. Ale to nieprawda! Kobiety robią to nie mniej często, tylko dużo rzadziej o tym mówią.

Zapytaliśmy sto Polek, jaka jest ich najskrytsza fantazja, dotycząca seksu. I co się okazało? Panie często marzą, i to wcale nie o księciu z bajki, ale o... gorącym kochanku, który zaprowadzi je prostą drogą do krainy rozkoszy. Jednak ich fantazje bardzo się różnią od tych męskich, bardziej dosłownych, przepełnionych nagością i techniką. Kobiece myśli są bardziej "teatralne", pełne symboli, rekwizytów. Nie myślą one o stosunku jako takim, ale o nastroju, o ekscytującym miejscu. Raczej o oprawie. Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze.

Reklama

Alicja, 24 lata Robimy to na oczach tłumu

Często fantazjuję, kiedy jadę autobusem. Patrzę na tłoczących się ludzi. I wyobrażam sobie, że nagle podchodzi do mnie mój facet, patrzy wymownie, bierze za rękę i prowadzi na koniec pełnego pasażerów autobusu. Podnieceni, przeciskamy się przez tłum. On siada na siedzeniu i rozpina spodnie. Ja lekko unoszę spódnicę, zasłaniam się płaszczem i siadam na jego kolanach. Delikatnie wchodzi we mnie i kochamy się wśród tych wszystkich ludzi, a oni tego nie widzą. Poruszamy się bardzo powoli, a na naszych twarzach nie widać żadnych emocji. Obserwuję zajętych swoimi sprawami ludzi i to jeszcze bardziej mnie kręci. Po wszystkim wstaję, obciągam spódnicę i wysiadamy, jakby nigdy nic. Mam ogromną ochotę zrealizować tę fantazję!

Edyta, 29 lat Taka ze mnie niegrzeczna dziewczynka

Na co dzień jestem bardzo spokojną osobą, mężatką z dwójką małych dzieci. A w marzeniach? Mam na sobie króciutką spódniczkę, szpilki i umalowane na czerwono usta. Wyobrażam sobie, jak w takim stroju wchodzę do biura. Oczy wszystkich skierowane są na mnie. Mężczyźni mnie pożądają, a kobiety zazdroszczą. Ale ja nie zwracam na to uwagi. Pewnym krokiem zmierzam wprost do gabinetu mojego bardzo przystojnego szefa. Zamykam drzwi. On, zszokowany, patrzy na mnie. Próbuje coś powiedzieć, a wtedy ja siadam mu na kolanach i namiętnie całuję go w usta. Zdejmuję mu krawat i wiążę nim jego ręce. A potem uprawiamy dziki seks na jego dyrektorskim fotelu...

Joanna, 42 lata Kocham się z kilkoma facetami naraz

Dwa razy w tygodniu chodzę na siłownię. Podczas ćwiczeń obserwuję młodych, umięśnionych facetów. W myślach pojawia mi się wtedy odważna fantazja. Siedzę na ławeczce, kiedy podchodzi do mnie jeden z mężczyzn i mówi, że on i jego koledzy od dawna mnie obserwują i mają pewien pomysł. Muszę jednak mieć zasłonięte oczy. Zgadzam się. Podniecona, czekam na dalszy ciąg "planu". Nagle czuję na sobie dotyk rąk. Ale nie dwóch, tylko... wielu dłoni. Rozbierają mnie, dotykają moich piersi, szyi, potem brzucha, ud i pochwy. Jakieś usta całują moją szyję, inne dotykają moich warg. Mam wrażenie, że zaraz zwariuję z podniecenia. Prowadzą mnie pod prysznic, zdejmują z oczu opaskę i kocham się z nimi wszystkimi po kolei.

Małgosia, 32 lata Kręcą mnie lateksowe stroje

Marzę, by kiedyś kupić w sex shopie lateksowy kombinezon, taki na suwak. Wyobrażam sobie, jak mój facet wraca do domu, a ja witam go w drzwiach w takim czerwonym, obcisłym ubraniu i długich kozakach z czubem. A on wcale nie jest zdziwiony, tylko patrzy na mnie z pożądaniem. Zaczynamy się całować, bardzo namiętnie, wręcz dziko. On niecierpliwie ściąga ze mnie kombinezon. Stoję w samych butach. On odwraca mnie tyłem, mocno chwyta za włosy i szepcze do ucha, jaka jestem wyuzdana i seksowna. A potem... uprawiamy gorący seks w naszym przedpokoju. Czuję się trochę jak prostytutka i to bardzo mnie niesamowicie podnieca.

Matylda, 39 lat Ależ panie władzo...

W moich fantazjach zawsze pojawia się facet w mundurze. W mojej ulubionej kocham się z superprzystojnym policjantem. Jest wieczór, a ja jadę bardzo szybko samochodem po pustej szosie. W ostatniej chwili dostrzegam radiowóz. Policjant zatrzymuje mnie i każe wysiąść z wozu. Ocenia mnie, taksując wzrokiem od dołu do samej góry. A mnie aż przechodzi dreszcz. Każe się odwrócić. Ja próbuję z nim dyskutować, ale on stanowczym głosem mówi, żebym była cicho. Stoję do niego tyłem, w rozkroku, z rękami na masce, a on mówi, że musi mnie przeszukać. Zaczyna od ramion, potem talia i tak jego ręce wędrują na moje pośladki. Zaczyna je pieścić. Dłonie przesuwa do przodu. Rozpina mi dżinsy i ściąga je. To samo robi z majtkami. Odwracam się do niego przodem i zaczynam rozpinać mundur. Całujemy się jak szaleni. On rzuca mnie na maskę i wchodzi we mnie pewnym ruchem. Może powinnam kupić mężowi mundur?

Iza, 46 lat Seks na... świeżym sianie

Uwielbiam zapach świeżo skoszonej trawy. W mojej fantazji idę boso po łące, mam na sobie zwiewną sukienkę. Widzę przystojnego, młodego chłopaka, który kosi trawę. Ma na sobie tylko dżinsy. Jego nagi, umięśniony tors błyszczy od potu. Podchodzę i siadam na trawie. On odwraca się i patrzy na mnie. Czuję, jak rozbiera mnie wzrokiem. A ja zaczynam powoli podciągać sukienkę, tak że widać już moje uda. Rozchylam nogi i leniwie się przeciągam. Rozkoszuję się słońcem. Wyciągam z torby wodę. Wtedy on podchodzi i nieśmiało pyta, czy mogę go poczęstować. Podaję mu butelkę i czuję dotyk jego rąk. Przechodzi mnie dreszcz. Patrzymy sobie w oczy i zaczynamy się całować. Delikatnie, ale namiętnie. On mówi, że jeszcze nigdy nie był z żadną kobietą. Jestem podekscytowana.

Wiktoria Molenda

Zobacz też:

Jaki jest twój orgazm?

Jakiego kochanka wybierzesz?

Czy jesteś dobra w łóżku?

Świat kobiety
Dowiedz się więcej na temat: seksualna | seks | oczy | marzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy