Reklama

Reklama

Najwięksi kochankowie świata

Francuzi wciąż są uznawani za największych kochanków świata. Są na tyle aktywni, że zażywają seksu aż 167 razy do roku. Mit o tym, że Brytyjczycy są w sprawach seksu niezwykle pruderyjni, staje się już nieaktualny.

Libido Brytyjczyków wzrasta w szybkim tempie i nie ustępuje bynajmniej Francuzom.

To wyniki międzynarodowego badania przeprowadzonego na zlecenie producenta prezerwatyw Durex na grupie 50 tys. osób.

Tuż za Francuzami w badaniu uplasowali się Holendrzy z liczbą 158 stosunków w roku, potem Duńczycy - 152. Brytyjczycy szczycą się 149 zbliżeniami w roku.

Wszystko na to wskazuje, że chłodna angielska flegma dystansuje w sprawach łóżkowych tych, którzy wprawdzie za liderów nigdy nie uchodzili, ale też nie musieli się wstydzić niewielkiej aktywności seksualnej - czyli Amerykanów i Nowozelandczyków. Te nacje oddają się cielesnym uciechom do 130 razy w roku.

Reklama

Największym jednak zaskoczeniem jest gorący naród Hiszpanów, który - jak się okazuje - zachodzi do sypialni tylko 121 razy do roku.

Na szczycie seksualnych westchnień mężczyzn wciąż znajduje się Jennifer Lopez, z którą seks chciałoby uprawiać 17 proc. męskiej populacji. Według badań niemal połowa Brytyjczyków fantazjuje i wyobraża sobie seks z... dziewczyną swego najlepszego kumpla.

Co do kobiet - 33 proc. przedstawicielek płci pięknej mdleje na samą myśl o upojnej nocy spędzonej z Bradem Pittem, po czym następuje długa przerwa i dopiero 16 proc. kobiet chciałoby poznać umiejętności i tężyznę piłkarza Davida Beckhama i to prezentowane bynajmniej nie na boisku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Brytyjczycy | kochankowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy