Reklama

Reklama

Nie tylko fajny biust

Aktorki, modelki, piosenkarki, matki, żony i kochanki - nie tylko najpopularniejsze polskie Baśki obchodzą we wtorek swoje imieniny.

Baśka Wilków

Reklama

Co do tego, że miała fajny biust nikt nie ma już wątpliwości. Robert Gawliński nie bez powodu umieścił ją na czele peletonu pięknych kobiet, o których śpiewa na koncertach "Wilków".Barbara Tatara

Aktualna Miss Polonia, wymiary: 86-66-85. w wywiadzie dla INTERIA.PL powiedziała, że nie czuje się najpiękniejszą z Polek. "Czuję ich reprezentantką (śmiech). Miss Polonia jest się raz w życiu i tylko przez rok. To jest tylko tytuł." Na co dzień studentka filologii słowiańskiej i mieszkanka Łodzi, w wolnych chwilach lubi sobie poczytać i najeść się czekoladek.

Barbara Giertych

Żona byłego wicepremiera, dla niego z Olsztyna przeprowadziła się do Warszawy. Publicznie poparła męża w dążeniu do całkowitego zakazu aborcji, gorąco popierała zmiany w konstytucji stając w opozycji do żony prezydenta Marii Kaczyńskiej. Jest autorką pracy na temat interwencji w Iraku. Na swojej stronie internetowej zamieściła petycję o wycofanie wojsk polskich z Iraku i Afganistanu. Przywiązuje dużą wagę do stylowego ubioru, nie ma w szafie przypadkowych rzeczy. Jest mamą dwóch córek Marysi i Karoliny.

Barbara Mostowiak

Seniorka rodziny, żona Lucjana, matka czwórki na M: Marii, Marty, Marka i Małgosi, babcia miedzy innymi braci Mroczków. Świetna gospodyni i kucharka do wielu polskich domów zagląda o dwudzieste, kiedy na ekranach pojawia się bijący rekordy popularności serial "M jak miłość". Do najzabawniejszych epizodów z udziałem Barbary odgrywanej przez Teresę Lipowską należało śmiertelne obrażenie się na męża za to, że ten zdradził ją... siadając w autobusie obok innej kobiety.

Basia Trzetrzelewska

Z głosem o rozpiętości na trzy oktawy i pomysłem na mieszanie jazzu i popu odniosła sukces w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Chociaż jej nazwisko o wiele łatwiej wypowiedzieć mieszkańcom rodzinnego Jaworzna. Zaczynała w Alibabkach i na występach z Perfectem, potem w Wielkiej Brytanii grała z zespołem Matt Bianco i solowo. Nazywana polską królową samby.

Barbara Bursztynowicz

Odtwórczyni roli Elżbiety Chojnickiej w "Klanie", za tą kreację otrzymała tytuł honorowego aptekarza od środowiska farmaceutów. Wcześniej między innymi w roli Jadwigi Jagiellonki w Królowej Bonie, podkładała głos do wielu animowanych stworków i słodkich dziewczynek, od kilku lat rozpoznawana jako Marta w "Bobie Budowniczym", w swoim dorobku ma też występy kabaretowe.

Barbara Brylska

Krzysia w "Panu Wołodyjowskim" i matka doktora Burskiego w "Na dobre i na złe". Najbardziej znana polska aktorka w ZSRR, grała też w filmach bułgarskich, czechosłowackich i niemieckich.

Dowiedz się więcej na temat: żona | biust

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje