Reklama

Reklama

O czym marzą faceci...

Twój facet pozostaje dla ciebie zagadką, a ty chciałabyś spełnić jego najskrytsze marzenia? Pomożemy ci odkryć prawdziwie męski świat - ich fantazje erotyczne.

Pracownicy Instytut Nauki w Hamburgu przeprowadzili ankietę, na którą powołuje się "Dziennik". W badaniu wzięło udział 1045 mężczyzn od 29. do 35. roku życia. Jego wyniki zdradzają preferencje seksualne mężczyzn.

Mieć harem w łóżku

Okazuje się, że faceci najczęściej marzą o seksie w trójkącie. Aż 58 proc. ankietowanych przyznało, że nie mieliby nic przeciwko temu, żeby do waszych erotycznych gierek przyłączyła się jakaś miła koleżanka, nie stanowiłoby dla nich problemu także kilka miłych koleżanek w łóżku. W takich marzeniach mężczyzna jest panem i władcą. Według psychologów marzenia o seksie z wieloma kobietami albo obserwowanie pieszczot kobiet dowartościowuje faceta, bo w tym świecie on rządzi niepodzielnie. A zaspokojenie potrzeb wszystkich uczestniczek erotycznego marzenia sprawia, że staje się we własnym mniemaniu supersamcem. Poza tym obserwowanie kochających się kobiet działa na mężczyzn niezwykle podniecająco.

Reklama

Plaża nie całkiem dzika

Panowie od łóżka preferują seks na łonie natury. 1/3 facetów, którzy wzięli udział w badaniu przyznała, że najchętniej kochaliby się na plaży lub łące. Grzeczny seks we własnej sypialni to tylko namiastka tego, co chcieliby przeżyć. Prawdopodobieństwo, że podczas erotycznych igraszek na leśnej polance moglibyście zostać przyłapani, dodaje pikanterii. Rośnie adrenalina a facet czuje się męski, bo przekracza granice. Inne ulubione miejsca na seks to winda, toaleta w samolocie lub samochód na miejskim parkingu.

Dlaczego kochamy Francję?

Seks oralny to oprócz oczywistej przyjemności, wyraz całkowitej akceptacji. Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jeśli twój facet fantazjuje na temat miłości francuskiej, może to oznaczać, że potrzebuje podświadomie akceptacji albo czuje potrzebę zaakcentowania swojej przewagi i dominacji. Wiele kobiet broni się przed miłością francuską, ale nawet jeśli twój facet pogodził się z tym, że ty nie chcesz się w ten sposób kochać, nie znaczy to, że nie fantazjuje na ten temat.

Niczym nieskrępowani i odważni w realizowaniu swoich fantazji erotycznych. Tylko w wyobraźni. 71 proc. facetów nie rozmawia bowiem o swoich marzeniach erotycznych z partnerkami. Czyżby bali się naszej reakcji?

AP

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: męski | marzenia | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje