Reklama

Reklama

Obsesja facetów: penis

Dlaczego faceci przywiązują taką wagę do własnego penisa? Przeczytaj!

Obsesja na punkcie penisa to częsty męski problem - porównywanie się z innymi, kompleksy na punkcie jego rozmiaru. Jeśli jednak facet uważa, że wyłącznie penis jest symbolem męskości i poświęca mu zbyt wiele uwagi, to może mieć poważne problemy z wejściem w relację z drugą osobą. Taka obsesja staje się wówczas problemem nie tylko faceta, ale także jego partnerki.

Kult penisa tworzą kobiety

To kobiety tworzą fobie facetów związane z penisem, wiele pań uważa bowiem, że facet pewny siebie, silny i świadomy swojej męskości jest ideałem mężczyzny. Silny, umięśniony i oczywiście z penisem w odpowiednim rozmiarze - także faceci zaczynają w ten sposób postrzegać idealnego mężczyznę. Jednak zimny emocjonalnie, zapatrzony w siebie facet nie jest najlepszym materiałem do budowania związku. Kobiety, wiążąc się z tego typu facetami, często po prostu marnują sobie życie. Nie chciałabyś przecież być z mężczyzną, który więcej uwagi poświęca swojemu wyglądowi, w tym nieustannym porównywaniem swojego penisa do innych i budowaniu w ten sposób swojej pozycji, niż tobie.

Reklama

Penis jest narzędziem

Penis jest jednym z narzędzi, które można wykorzystać do zaspokojenia pragnień. To jednak tylko jedno z wielu narzędzi, przyjemność można osiągnąć także bez jego udziału. Facet, chcąc doprowadzić kobietę do orgazmu wcale nie musi używać penisa. Jednak potrzebna jest zmiana nastawienia - trzeba chcieć sprawić przyjemność dziewczynie a nie wyłącznie sobie i zająć się partnerką, a nie własnym narządem. Penis musi przestać być centrum wszechświata, wówczas jest szansa nie tylko na udany seks, ale i zbudowanie trwałej relacji między partnerami.

Intimate Medicine
Dowiedz się więcej na temat: seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy