Reklama

Reklama

Odmień się na wiosnę!

Każde muśnięcie wiatru, specyficzny zapach powietrza i coraz częściej słyszany śpiew ptaków, sygnalizują wyraźnie, że wiosna mocno puka do twoich drzwi.

Otaczająca cię aura zmienia się z dnia na dzień. Coraz cieplej, słoneczniej i odczuwalnie bardziej optymistycznie. Spotykani na ulicy przechodnie częściej wymieniają spojrzenia i uśmiechy. Na podwórkach i placach zabaw da się słyszeć coraz głośniejszy gwar dziecięcych harców. Nie da się nie zauważyć, że nadchodzi czas zmian. Może po długiej zimie nadszedł w końcu czas, abyś i ty zmieniła coś w swoim wyglądzie?

Reklama

Wszystko masz na głowie

Tym razem wcale nie chodzi o obowiązki i uciekające terminy. Stań przed lustrem i dobrze przyjrzyj się swojej fryzurze. Czy nie pomyślałaś, że przydałaby ci się, chociaż jakaś drobna zmiana w uczesaniu? Czasem jedno cięcie sprawia, że nieład na głowie zamienia się w fantastyczną fryzurę.

A może czujesz, że twoje włosy wymagają większej ilości zabiegów i chcesz po prostu coś zmienić? Jeśli, na co dzień nosisz kitkę, pewnie przejdzie ci przez myśl, żeby totalnie odmienić uczesanie. Może zaryzykujesz i oddając się w ręce fachowca zafundujesz sobie krótką, dziewczęcą fryzurkę, która doda ci odrobiny pazura i zalotności.

Nie zapominaj także o zabiegach fryzjerskich jak całkowita czy tylko częściowa (pasemka) koloryzacja. Świeży, nowy kolor włosów na wiosnę poprawi twój wygląd i sprawi, że poczujesz się lepiej, inaczej i niewykluczone, że młodziej. A chyba właśnie o to chodzi przecież przy okazji wiosennych zmian w wyglądzie?

Jeśli nie chcesz ryzykować radykalną zmianą fryzury i koloru włosów, doradź się stylisty, który znajdzie dla ciebie coś właściwego. Tylko nie popełniaj błędu, który przy okazji wiosennych metamorfoz zdarza się najczęściej - nie zapominaj o poprawie kondycji włosów, jeśli wymagają po zimie dodatkowych zabiegów. Zimowa aura pogarsza ich stan i tym samym wygląd.

Przesuszone, szopowate i elektryzujące się nie będą do opanowania nawet przy użyciu armii kosmetyków utrwalających. A przecież nie chodzi ci o stworzenie efektu peruki? Żadna fryzura nie doda ci uroku, jeśli włosy nie będą zdrowe i zadbane.

Dodaj blasku skórze

Od stanu twojej cery zależy bardzo wiele. Nie tylko to, jak będziesz wyglądać, ale głównie to, jak będziesz się czuć. A dobrze czuć się we własnej skórze chce chyba każda kobieta. Stąd na wiosnę musisz koniecznie zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Nie musisz już jej chronić przed szalejącymi skokami temperatur, klimatyzacją i mrozem.

Dowiedz się więcej na temat: wiosna | aura | kolor | wygląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje