Reklama

Reklama

On nie chce seksu przed ślubem

Jestem z moim chłopakiem od ponad dwóch lat. Mieszkamy razem, ale nie wszystko układa się tak, jak powinno. Choć może to zabrzmi dziwnie, on nie chce ze mną uprawiać seksu, ponieważ twierdzi, że możemy współżyć dopiero po ślubie.

Dla mnie jest to duży problem i boję się, że ta sytuacja może zniszczyć nasz związek.

Obydwoje studiujemy, dlatego nie chcemy na razie brać ślubu. Nie zarabiamy pieniędzy i nie chcemy, aby koszty całej uroczystości ponosili nasi rodzice. Wspólnie uznaliśmy, że możemy poczekać na odpowiedni moment.

Mój ukochany twierdzi, że do tego czasu, czyli do ślubu, nie będzie ze mną współżył. Nie podaje konkretnego powodu. Znam go i wiem, że nie jest osobą religijną.

Mnie jest bardzo ciężko, zwłaszcza od czasu kiedy zamieszkaliśmy razem, a jest to już kilka miesięcy. Kocham go, ale mam swoje potrzeby. Ostatnio ciągle się kłócimy. Od pewnego czasu zauważyłam, że on coraz mniej mnie pociąga fizycznie. Nie wiem, co mam robić. Boję się, że nasz związek nie wytrzyma. Czy to źle, że pragnę zbliżenia? Co powinnam zrobić? Czekać czy próbować go przekonać? Jak to zrobić?

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje