Reklama

Reklama

Pięć rzeczy, które podniecają facetów w sypialni

​Z całą pewnością każdy z mężczyzn ma coś, co wyróżnia go jako kochanka - swoje zwyczaje, swoje preferencje. Jeśli jednak chcesz zaimponować mu w sypialni i zastanawiasz się, co mogłoby zrobić na nim wrażenie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Z dużym prawdopodobieństwem twojego faceta podnieca któraś z wymienionych rzeczy. Ewentualnie każda z tej listy.

Pewność siebie

Reklama

Mężczyźni kochają kobiety, które kochają seks! Takie, które wiedzą, co sprawia im przyjemność i umieją powiedzieć (albo pokazać) to partnerowi. Podnieca ich pewność siebie, która sprawia, że partnerka umie cieszyć się seksem, dawać i przyjmować przyjemność. To dla faceta najlepsze potwierdzenie jego starań.

Pewność siebie to nie to samo co wulgarna śmiałość i sztuczne wyuzdanie. I nie chodzi tu też wcale o przekonanie, że masz doskonałe ciało supermodelki albo jesteś seksualną mistrzynią świata. Chodzi o poczucie, że lubisz siebie, lubisz jego i cieszysz się z waszej bliskości. Faceci potrafią wyczuć takie rzeczy.

Okazywanie zadowolenia

Jeśli twój facet angażuje się w seks, stara się, by obojgu wam było ze sobą dobrze. Jeżeli więc jest ci dobrze, daj temu wyraz! Wszelkiego rodzaju jęki, mruczenia i słowa zachwytu są dla mężczyzn niesamowicie podniecające, a przede wszystkim dają im znak, że dobrze robią, to co robią.

Czy to znaczy, że masz odgrywać dzikie jęki rodem z filmu porno? Nie, zupełnie nie o to chodzi. Bądź sobą i reaguj tak, jak masz na to ochotę. Ale bierność i milczenie rzadko idą w parze z udanym seksem.

Dowiedz się więcej na temat: seks | pozycje seksulane | miłość | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje