Reklama

Reklama

Pierwsza randka

Jak uwieść i oczarować go na pierwszej randce oraz pomyślnie dotrzeć do celu? Przeczytaj nasz poradnik.

Masz rację, pierwsza randka jest nie nazbyt przyjemna. To wojna nerwów, podczas której musisz walczyć o zwycięstwo. To jest bitwa, w której wygrywa ten, kto ma dobrą taktykę. Kobiety są dziwnymi istotami, jeśli facet zbyt śmiało zachowuje się na pierwszej randce, myślą, że chodzi mu tylko o seks. Jeśli zaś nie robią żadnych aluzji, myślą, że nie są atrakcyjne. Dlatego facet powinien wybadać, na co może sobie pozwolić, by nie zniechęcić dziewczyny. Granice tego, jak daleko się posuniecie na pierwszej randce wyznacza jednak kobieta.

Reklama

To, jak wygląda pierwsza randka zależy także od tego, jak dobrze znaliście się wcześniej - może, np. kontaktowaliście się wyłącznie przez Internet. Jeśli to randka w ciemno, to pierwsze wrażenie jest najważniejsze i od niego zależy to, czy będzie kolejna.

Co wolno na pierwszej randce

Wiele osób uważa, że na pierwszej randce nie można pozwolić sobie na więcej niż pocałunek. Dla jednych okazywanie swojego zainteresowania partnerem to żaden problem, inni zaś uważają, że spontaniczność nie jest dobrze widziana podczas pierwszej randki.

Wiele osób odgrywa podczas pierwszej randki role, starając się przedstawić siebie innymi niż są, lepszymi niż w rzeczywistości. Chcą ukryć swoje wady i przedstawić siebie jako osoby doskonałe. To może na początku pomóc ale i zaszkodzić, bo już na drugiej randce może się okazać, że to zupełnie inna osoba.

Najwięcej problemów z tym, co wypada na pierwszej randce mają kobiety. To one najczęściej uważają, że jeśli pozwolą facetowi na zbyt wiele, on uzna je za "łatwe", co zburzy całą atmosferę niepewności i przyjemność ze zdobywania.

Powiedzieć mu, że ci się podoba?

Zastanawiasz się, czy podczas pierwszej randki wypada dać partnerowi do zrozumienia, że ci się podoba? Myślisz o tym, by wysłać mu SMS-a, że jesteś zakochana, że on ci się podoba i nie możesz się doczekać kolejnego spotkania. To dobry pomysł czy błąd? Jakaś część ciebie mówi, że nie powinnaś tego robić, ale inny głos podpowiada, że należy podążać za głosem serca.

Jeden facet się ucieszy z takiego wyznania, inny może się wystraszyć, że już zaplanowałaś całą przyszłość: ślub w przyszłym tygodniu a potem dzieci i rodzina. Podobnie zresztą jest z kobietami.

Seks na pierwszej randce

Czy na pierwszej randce wypada pójść do łóżka? To pytanie, na które bardzo trudno odpowiedzieć. Jedni uważają, że tak, inni przeciwnie, że należy poczekać. Jedni wolą od razu wiedzieć, czy do siebie pasują także w sferze seksu. Inni wolą czekać, by lepiej poznać partnera, by dać okazję do romantycznego odkrywania siebie pomimo ochoty pójścia do łóżka.

Być może lepiej jest zaczekać trochę, by upewnić się, że to prawdziwe uczucie i że twój partner jest w stanie poczekać z miłości.

Dać mu druga szansę?

A co jeśli wszystko bierze w łeb? Jeśli facet jest dziwny i niezbyt cię interesuje? Na pierwszej randce może nie być okazji do dobrego poznania się, może warto więc dać sobie drugą szansę i spotkać się jeszcze raz, może coś z tego wyjdzie? Druga randka może być o wiele fajniejsza niż pierwsza, ponieważ trochę się już przecież znacie.

Wszystko jednak zależy od tego, jakie wrażenia masz po pierwszej randce, czy chcesz jeszcze raz spróbować, czy jesteś pewna, że nic z tego nie będzie. Jeśli druga randka, jest tak samo nieudana jak pierwsza, to najprawdopodobniej taka sama będzie i dziesiąta...

Intimate Medicine

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: randki | randka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje