Reklama

Reklama

Po czym poznać faceta, który da ci świetny seks?

Oczywiście seks nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Jest jednak ważny, piękny i przyjemny. Jeśli zgadzasz się z tym poglądem i szukasz mężczyzny, który będzie umiał dać ci bliskość i rozkosz, czytaj dalej. Podpowiadamy, po czym poznać wspaniałego kochanka na długo przedtem, zanim oboje znajdziecie się w sypialni.

Reklama

Wasza znajomość się rozwija, oboje wpadliście sobie w oko, świetnie się wam rozmawia, flirt nabiera rumieńców, a tobie po głowie zaczyna chodzić myśl, jaki on jest "w tych sprawach". Oto kilka cech, które mogą wróżyć dobrego kochanka.

Kreatywność

Kreatywność to nie to samo, co artystyczna dusza ani szaleństwo. 

Kreatywny mężczyzna jest po prostu pomysłowy, umie rozwiązywać problemy w twórczy sposób. Po czym poznać kogoś takiego? Na przykład po tym, że wykonuje zawód, w którym przydają się własne, nieszablonowe pomysły. Kreatywny facet ma inicjatywę i ciekawe propozycje, którymi potrafi cię zaskoczyć. Nie myśli według utartych schematów, nie robi wszystkiego dokładnie tak, jak wypada, albo jak robią to inni, ale raczej znajduje własne sposoby na osiągniecie tego, czego chce. 

Brzmi, jak zapowiedź świetnego seksu? Owszem, kreatywność oznacza ciągle nowe miejsca, nowe pozycje, odwagę i inicjatywę. Zero nudy w sypialni! 

Poczucie humoru

"Kobieta zakochuje się w mężczyźnie, który pozwala śmiać się jej do rozpuku" - głosi popularne przysłowie, z którym trudno się nie zgodzić. Mężczyzna z poczuciem humoru ma dystans do samego siebie i otaczającej go rzeczywistości. Śmiechem rozładowuje napięcie, śmiechem rozwiązuje problemy. 

Inteligentne poczucie humoru jest bardzo seksowne. A śmiech stanowi świetny wstęp do seksu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje