Reklama

Po czym poznać faceta, który da ci świetny seks?

Oczywiście seks nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Jest jednak ważny, piękny i przyjemny. Jeśli zgadzasz się z tym poglądem i szukasz mężczyzny, który będzie umiał dać ci bliskość i rozkosz, czytaj dalej. Podpowiadamy, po czym poznać wspaniałego kochanka na długo przedtem, zanim oboje znajdziecie się w sypialni.

Wasza znajomość się rozwija, oboje wpadliście sobie w oko, świetnie się wam rozmawia, flirt nabiera rumieńców, a tobie po głowie zaczyna chodzić myśl, jaki on jest "w tych sprawach". Oto kilka cech, które mogą wróżyć dobrego kochanka.

Reklama

Kreatywność

Kreatywność to nie to samo, co artystyczna dusza ani szaleństwo. 

Kreatywny mężczyzna jest po prostu pomysłowy, umie rozwiązywać problemy w twórczy sposób. Po czym poznać kogoś takiego? Na przykład po tym, że wykonuje zawód, w którym przydają się własne, nieszablonowe pomysły. Kreatywny facet ma inicjatywę i ciekawe propozycje, którymi potrafi cię zaskoczyć. Nie myśli według utartych schematów, nie robi wszystkiego dokładnie tak, jak wypada, albo jak robią to inni, ale raczej znajduje własne sposoby na osiągniecie tego, czego chce. 

Brzmi, jak zapowiedź świetnego seksu? Owszem, kreatywność oznacza ciągle nowe miejsca, nowe pozycje, odwagę i inicjatywę. Zero nudy w sypialni! 

Poczucie humoru

"Kobieta zakochuje się w mężczyźnie, który pozwala śmiać się jej do rozpuku" - głosi popularne przysłowie, z którym trudno się nie zgodzić. Mężczyzna z poczuciem humoru ma dystans do samego siebie i otaczającej go rzeczywistości. Śmiechem rozładowuje napięcie, śmiechem rozwiązuje problemy. 

Inteligentne poczucie humoru jest bardzo seksowne. A śmiech stanowi świetny wstęp do seksu.

Empatia

Umiejętność współczucia i stawiania się w czyjejś sytuacji to cecha niezwykle rzadko spotykania u mężczyzn, których natura stworzyła raczej do działania niż do zagłębiania się w ludzkie emocje. 

Dlatego facet, który umie okazać troskę i dobre serce to prawdziwy skarb! Jeśli będzie potrafił zadać sobie pytanie "Jak mogę uczynić ją szczęśliwą" i szukać na nie odpowiedzi, może to wróżyć prawdziwe cuda w sypialni!

Pewność siebie

Nie chodzi tu o butę, dumę ani pewność siebie manifestowaną z przesadą. Chodzi o to, czy on zna swoją wartość. Czy wie, kim jest, jakie ma wady i zalety, czego oczekuje od życia i od związku. Jeśli wie i jest z tobą szczery, jeśli samodzielnie podejmuje decyzje i jest opanowany - masz do czynienia z facetem, którego samoocena jest na właściwym poziomie. To dobrze wróży waszym intymnym spotkaniom. 

Pewność siebie oznacza akceptacje swojego ciała i jego możliwości, ale także spokój i cierpliwość. A te dwie cechy w sypialni są bardzo, bardzo cenne.

Zaangażowanie

Wszystkie opisane wyżej cechy z pewnością uczynią z niego świetnego technicznie kochanka, ale nie muszą sprawić, że w jego ramionach poczujesz się jak królowa wszechświata. Tu przyda się zaangażowanie. 

Zaangażowanemu facetowi zależy na tobie i na tym, co dzieje się między wami. Nawet, jeśli znacie się krótko i nie potraficie jeszcze powiedzieć, jak potoczą się losy waszej relacji, zaangażowanie jest tym, co sprawi, że poczujesz się dla niego ważna. Będzie się starał, by było ci z nim fantastycznie. Także w łóżku.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy