Reklama

Reklama

Pokusa w sandałkach

Ładne, gołe stopy w butach z odkrytymi palcami i piętami - to na mężczyzn działa! Wypielęgnowane stopy wsunięte w sandałki lub klapki na obcasie na pewno przyciągną męskie spojrzenia.

Pociągający wygląd zapewni im także subtelna opalenizna, pomalowane paznokcie (często w niezwykle fantazyjne wzory) czy delikatna biżuteria, może już nie w postaci łańcuszka na kostce, bo ten jest raczej paseé, ale obrączki na palcu.

Kobiece stopy (zwłaszcza te smukłe, ozdobione kruchą kostką) wzbudzają pożądanie nie mniejsze niż piersi czy biodra. Nie jeden z panów gotów przed nimi uklęknąć i obsypać pocałunkami. Dla wielu to bardzo wrażliwa część ciała, choć nie zawsze podczas pieszczot doceniana.

Tymczasem głaskanie i masowanie stóp może być istotnym elementem gry wstępnej. Znawcy sztuki kochania wiedzą, że ta część ciała jest równie czuła na pieszczoty jak inne, o wiele bardziej kojarzące się z seksem. W czasie wspólnej kąpieli warto stopy choć przez chwilę pouwielbiać, a po miłosnych igraszkach - czule spleść je ze sobą.

Reklama

Porozmawiaj na Forum

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pokusa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje