Reklama

Reklama

Pozycje seksualne dla leniwych

W myślach oboje macie ochotę na miłość, ale po ciężkim dniu jakoś trudno wam wykrzesać z siebie energię. W takiej sytuacji przydadzą się pozycje dla leniwych – wymagają minimum wysiłku, ale dają maksimum rozkoszy!

Leniwe popołudnie

On leży na wznak, ewentualnie lekko przekręca się na bok, głowę podpierając zgiętą ręka. Ona leży prostopadle do niego, układając swoją miednicę na jego miednicy. Gdyby popatrzeć na nich z góry, tworzą kształt krzyża. Ona może zgiąć nogi w kolanach, ewentualnie położyć je na ścianie, jeśli znajdują się w jej pobliżu. Oboje wykonują delikatne, niespieszne ruchy.

Ta pozycja pozwala partnerom widzieć i dotykać się nawzajem, co jest bardzo podniecające dla obojga.

Króliczek

Kobieta klęczy na brzegu łóżka, przytrzymując się rękami. Partner staje lub klęka na podłodze, za partnerką. W tej konfiguracji to on niemal w całości kontroluje sytuację. Dla wzmocnienia efektu wizualnego i lepszej stymulacji łechtaczki partnerka może położyć klatkę piersiową i głowę na łóżku.

Reklama

Ta pozycja jest modyfikacją pozycji na pieska. W obu bardziej aktywny jest mężczyzna, choć i jego ruchy są tu dość ograniczone.

Piesek na leżąco

W klasycznej pozycji "na pieska" kobieta klęczy. W tym wariancie układa się płasko na brzuchu, a mężczyzna leży na niej, wykonując ruchy o średniej intensywności.

W takiej konfiguracji, partnerka jest prawie całkowicie bierna, a inicjatywa należy do mężczyzny. Dla ułatwienia i wzmocnienia efektu, warto włożyć pod miednicę partnerki poduszki lub złożony koc.

Na łyżeczkę

Klasyczna i dobrze znana pozycja "na łyżeczkę" jest świetnym pomysłem, gdy brak nam sił na bardziej wymyślny seks lub po prostu pragniemy czułości i bliskości. Partnerzy układają się na boku (oboje na tym samym), on za nią. W tej pozycji oboje są jednakowo aktywni, oboje mogą dyktować tempo.

Ten rodzaj seksu daje olbrzymie pole do popisu przede wszystkim mężczyźnie; może on dotykać partnerkę, całować ją, obejmować i szeptać do ucha czułe słówka.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seks | pozycje seksulane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje